Судове рішення #29261007



АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________

Провадження № 22-ц/790/2833/13 Головуючий 1 - інстанції - Іванова І.В.

Справа № 639/198/13-ц Доповідач - Зазулинська Т.П.

Категорія - судовий наказ

У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження

10 квітня 2013 року місто Харків

Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області Зазулинська Т.П., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу судді Жовтневого районного суду міста Харкова від 11 березня 2013 року по справі за заявою Акціонерної компанії «Харківобленерго» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 заборгованості за використану електроенергію,-


в с т а н о в и в :


Ухвалою судді Жовтневого районного суду міста Харкова від 11 березня 2013 року на підставі ст. 105-1 ЦПК України заява ОСОБА_2 про скасування судового наказу залишена без розгляду.

Подана на вказану ухвалу апеляційна скарга ОСОБА_2, ухвалою судді апеляційного суду Харківської області від 01 квітня 2013 року була залишена без руху внаслідок несплати судового збору та невідповідності апеляційної скарги вимогам ст. 295 ЦПК України.

На виконання вказаної ухвали ОСОБА_2 надана квитанція про сплату судового збору в розмірі 114, 70 грн. та належно оформлена апеляційна скарга з копіями.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України, подана в межах строку, передбаченого ч. 2 ст. 294 ЦПК України.

Підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження у справі відсутні.


Керуючись ст. 297 ЦПК України суддя, -


у х в а л и в :


Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу судді Жовтневого районного суду міста Харкова від 11 березня 2013 року по справі за заявою Акціонерної компанії «Харківобленерго» про видачу судового наказу про стягнення зі ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 заборгованості за використану електроенергію.

Виконати вимоги ст. 298 ЦПК України.

Ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя Т.П.Зазулинська


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація