Судове рішення #29237047

Справа № 295/3475/13-ц

провадження 2/295/1811/13

УХВАЛА

03.04.2013 р. м. Житомир

Суддя Богунського районного суду міста Житомира

ОСОБА_1,

розглянувши заяву про забезпечення позову у справі за позовом

ОСОБА_2,

10003, м. Житомир, вул. Ново – ПівнічнаАДРЕСА_1,

та ОСОБА_3,

10003, м. Житомир, вул. Ново – ПівнічнаАДРЕСА_2,

до ОСОБА_4,

10003, м. Житомир, вул. Ново – ПівнічнаАДРЕСА_3,

та ОСОБА_5,

10003, м. Житомир, вул. Ново – ПівнічнаАДРЕСА_4,

про знесення самочинно збудованих об’єктів, –

встановив:

Позивачі звернулись до Богунського районного суду м. Житомира із вказаною позовною заявою про зобов’язання відповідачів знести самочинно збудовані об’єкти на земельній ділянці за адресою: м. Житомир, вул. Ново – Північна, 6.

Одночасно з позовом подали заяву про його забезпечення, в якій просять заборонити Державній архітектурно – будівельній інспекції у Житомирській області приймати в експлуатацію та вчиняти інші пов’язані із цим дії щодо згаданих об’єктів.

В обґрунтування зазначають, що у разі невжиття заходів забезпечення позову відповідачі можуть ввести в експлуатацію незаконно збудовані ними об’єкти нерухомого майна, що утруднить чи зробить неможливим у подальшому виконання рішення суду.

Дослідивши матеріали справи та заяву про забезпечення позову, суд приходить до наступного висновку.

Відповідно до ст. 151 ЦПК України у заяві про забезпечення позову крім посилань на причини, у зв’язку із якими потрібно забезпечити позов, а також виду забезпечення позову, який належить застосувати з обґрунтуванням його необхідності, повинні міститись відомості та докази на їх обгрунтування, необхідні для забезпечення позову.

У даному випадку позивачем не доведено можливості введення в експлуатацію добудов. Наведені позивачами підстави щодо застосування саме такого виду забезпечення позову ґрунтуються на припущеннях, які ні чим не підтверджені.

Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.ст. 151-153 ЦПК України, суддя, –

ухвалив:

У задоволенні заяви ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про забезпечення позову відмовити у повному обсязі.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя В.О. Корицька


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація