2
2
Справа № 2/0914/2716/2012
Провадження № 22ц/779/325/2013
Категорія 27
Головуючий у I інстанції Калиновський М.М.
Суддя-доповідач Васильковський В.М.
У Х В А Л А
09 квітня 2013 року м. Івано-Франківськ
Суддя апеляційного суду Івано-Франківської області Васильковський В.М. ознайомившись із апеляційною скаргою ПАТ «Родовід Банк» на заочне рішення Снятинського районного суду від 26 листопада 2012 року у справі за позовом ПАТ «Родовід Банк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
в с т а н о в и л а :
заочним рішенням Снятинського районного суду від 26 листопада 2012 року частково задоволено позов ПАТ «Родовід Банк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором. Стягнуто з ОСОБА_2 на користь ПАТ «Родовід Банк» заборгованості за кредитним договором в розмірі 40 022,23 грн. та 400,23 грн. судового збору.
На дане заочне рішення ПАТ «Родовід Банк» подав апеляційну скаргу, яка не відповідала вимогам ст. ст. 295, 297 ЦПК України.
Ухвалою судді апеляційного суду Івано-Франківської області від 17 січня 2013 року скаржнику було надано строк усунути зазначені в ухвалі недоліки, а саме: протягом п'яти днів з часу отримання копії ухвали сплатити судовий збір на рішення суду щодо спору майнового характеру та протягом тридцяти днів з часу отримання копії ухвали подати заяву про поновлення строку із зазначенням підстав для його поновлення.
Згідно повідомлення про вручення копію ухвали про усунення недоліків ПАТ «Родовід Банк» отримав 29.01.2013 року.
Згідно повідомлення про вручення копію ухвали про усунення недоліків представник ПАТ «Родовід Банк» отримав 28.02.2013 року.
У вказаний термін апелянт недоліки не усунув, заяву про поновлення строку із зазначенням підстав для його поновлення суду не надав.
За таких обставин апелянту слід відмовити у відкритті апеляційного провадження.
На підставі наведеного та керуючись ст. 297 ЦПК України суддя, -
у х в а л и в :
у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою ПАТ «Родовід Банк» на заочне рішення Снятинського районного суду від 26 листопада 2012 року у справі за позовом ПАТ «Родовід Банк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором відмовити.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення. Касаційна скарга на ухвалу може бути подана до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили.
Суддя Васильковський В.М.
- Номер: 6/351/3/16
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 914/2716/2012
- Суд: Снятинський районний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Васильковський В.М.
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.11.2015
- Дата етапу: 25.01.2016