Судове рішення #29087135

УХВАЛА


про відкриття апеляційного провадження

08.04.2013 м. Київ

Суддя Апеляційного суду Київської області Савченко С.І., розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Ірпінського міського суду Київської області від 25 листопада 2010 року по справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Кредитпромбанк» до ОСОБА_2, ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-

ВСТАНОВИВ:


Апеляційну скаргу подано до належного суду у встановлені законом строки, особою, що має право на апеляційне оскарження. За формою і змістом відповідає ст.295 ЦПК України. Дотримання вимог та наявність документів щодо сплати судового збору перевірено.


Керуючись ст.ст. 297,298 ЦПК України, суддя, -


УХВАЛИВ:


Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Ірпінського міського суду Київської області від 25 листопада 2010 року.



Суддя Апеляційного суду

Київської області: Савченко С.І.




№ провадження 22-ц/780/2396/13 Головуючий у І інст. Кашперська Т.Ц.


Справа № 2-3673/10 Доповідач у ІІ інст. Савченко С.І.


  • Номер: 6/367/106/2019
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-3673/10
  • Суд: Ірпінський міський суд Київської області
  • Суддя: Савченко С.І. С. І.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.03.2019
  • Дата етапу: 27.12.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація