Справа № 119\2858\13-а
2-а119\98\13
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
04 квітня 2013 року
Суддя Феодосіїського міського суду Автономної Республіки Крім Лошакова Т.А., розглянув адміністративний позов
ОСОБА_1
до Управління ДАІ МВС України в АР Крим, інспектору ДПС ВДАІ Феодосійського МВ ГУ МВС України в АР Крим ОСОБА_2
про визнання дій незаконними, скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності,
Керуючись ст. 107 ч. 4 КАС України
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у адміністративної справі по позову ОСОБА_1 до Управління ДАІ МВС України в АР Крим, інспектору ДПС ВДАІ Феодосійського МВ ГУ МВС України в АР Крим ОСОБА_2 про визнання дій незаконними, скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.
Призначити справу по позову ОСОБА_1 до Управління ДАІ МВС України в АР Крим, інспектору ДПС ВДАІ Феодосійського МВ ГУ МВС України в АР Крим ОСОБА_2 про визнання дій незаконними, скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності до розгляду Феодосійським міським судом у судовому засіданні 24 квітня 2013 року о 16 год.
У судове засідання викликати сторони, направивши їм копії даної ухвали, а відповідачу – копії позовної заяви з прикладеними до нього документами, запропонувавши відповідачу в строк до 24.04.2013 року, у разі заперечення проти позову, надати всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, з приводу яких подано позов.
Суддя: підпис
Копія вірна: суддя -
секретар -