Судове рішення #2899656
№3-2483/2007

№3-2483/2007

ПОСТАНОВА

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05.11.2007 р                                            Млинівський районний суд Рівненської обл.

Суддя Млинівського районного суду Рівненської області Одемчук Є.В. розглянувши матеріали,  які надійшли від ВДАІ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1ІНФОРМАЦІЯ_1громадянина України ,

жителя. АДРЕСА_1місце роботи,  посада: не працюючого за  ст.  122 ч.1   Кодексу України про адміністративні правопорушення

 

ВСТАНОВИВ:

 

05.10.2007 року о 18 год 20 хв. ОСОБА_1по вул. Р.Шухевича в м. Рівне керував автомобілем «Мерседес-бенц-308» номерний знак НОМЕР_1та проїхав перехрестя на заборонений сигнал світлофора,  чим порушив п8.7.3 ПДР України.

В судовому засіданні ОСОБА_1  свою вину визнав повністю,  у вчиненому щиро розкаюється .

Винність ОСОБА_1  у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 05.10.2007 року.

Своїми умисними діями,  які виразилися у порушенні Правил дорожнього руху України,  ОСОБА_1  вчинив правопорушення передбачене ч.1  ст. 122 КУпАП України.

При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення,  особу порушника,  ступінь його вини,  обставини,  що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

До обставин,  що пом'якшують відповідальність правопорушника суд відносить щире розкаяння.

Обставин,  що обтяжують відповідальність винного не встановлено. Керуючись  ст.  33,  283-284 КУпАП,  -

 

ПОСТАНОВИВ:

 

ОСОБА_1притягнути до адміністративної відповідальності по  ст. 122 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 10 (десять) гривень.

Постанова остаточна

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація