Копія:
Справа №2-1584 2007 p.
РІШЕННЯ
Іменем України
8 жовтня 2007 р. ТУЛЬЧИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД Вінницької області
в складі: головуючого судді Люлько В.В.
при секретарі Скавронській Т.О.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Тульчині справу за позовом ОСОБА_1 до Левківської сільської ради про встановлення факту та визнання права власності,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до Левківської сільської ради про встановлення факту та визнання права власності мотивуючи свої вимоги тим, що ІНФОРМАЦІЯ_1 помер його дід -ОСОБА_2, який проживала в с Левківці Тульчинського району Вінницької області. Після його смерті залишилося спадкове майно: житовий будинок з господарськими будівлями розташований на присадибній ділянці в АДРЕСА_1; грошовий вклад з відповідними відсотками та нарахуваннями, який зберігається в філії №203/042 Тульчинського відділення ощадного банку України на рахунку НОМЕР_1. Спадкоємицею майна була його дружина - ОСОБА_3, яка спадщина прийняла, але не встигла оформити в зв'язку зі смертю. Після її смерті також залишилося спадкове майно, яке складається з грошовий вклад з відповідними відсотками та нарахуваннями, який зберігається в філії №203/042 (060 с Левківці) Тульчинського відділення ощадного банку України на рахунку НОМЕР_2. Після смерті ОСОБА_3, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2, спадкоємцем на майно, згідно заповіту, посвідченого 14.01.1997 року виконкомом Левківської сільської ради за р№2, являється він, її внук. Коли він звернувся в нотаріальну контору з заявою на оформлення спадщини, йому було відмовлено в зв'язку з тим, що в написанні імені та по батькові спадкодавці в правововстановлюючих документах виявилися розбіжності. Так в свідоцтві про смерть записано ОСОБА_3, а в свідоцтві про одруження та в сертифікаті на право на земельну частку (пай) НОМЕР_3 записано ОСОБА_3 та в заповіті записано ОСОБА_3. Тобто, допущено помилку в написанні імені та по батькові його бабусі. Про те, що ОСОБА_3, ОСОБА_3, ОСОБА_3 є одна і та сама особа, і являється його бабусею, свідчить довідка Левківської сільської ради, якою підтверджується, що це одна і та сама особа, тому він має всі підстави звернутися до суду за визнаням за собою права власності на спадкове майно.
В судовому засіданні позивач просить суд позов задоволити.
Відповідач в судове засідання не з'явився, але надав суду заяву, що не заперечує проти задоволення позову.
Заслухавши пояснення позивачки, оглянувши матеріали справи, суд вважає, що позов слід задоволити.
Іншого в судовому засіданні не встановлено.
За таких обставин суд з метою правильного та швидкого вирішення справи, вважає за правильне розглянути справу та ухвалити рішення у попередньому судовому засіданні.
На підставі викладеного, керуючись ст. 328, 392 ЦК України, ст. . ст. . 10, 14, 15, 60, 213-215, 256 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задоволити.
Встановити факт, що ОСОБА_3, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 в с Левківці та ОСОБА_3 і ОСОБА_3 являється однією і тією ж особою і є бабусею ОСОБА_1.
Визнати за ОСОБА_1, право власності на спадкове майно яке залишилося після смерті його дідуся - ОСОБА_2, померлого
1997 року в с Левківці та після смерті бабусі - ОСОБА_3, померлої
1998 року, в с Левківці, а саме на: - житовий будинок з господарськими будівлями розташований на присадибній ділянці в АДРЕСА_1; грошовий вклад з відповідними відсотками та нарахуваннями, який зберігається в філії №203/042 Тульчинського відділення ощадного банку України на рахунку НОМЕР_1, грошовий вклад з відповідними відсотками та нарахуваннями, який зберігається в філії №203/042 (060 с Левківці) Тульчинського відділення ощадного банку України на рахунку НОМЕР_2; сертифікат на право на земельну частку (пай) у землі, що перебуває у колективній власності КСП «Поділля» Тульчинського району Вінницької області, с Левківці, розміром 1.96 в умовних кадастрових гектарах без визначення цієї частки в натурі, виданий на підставі рішення Тульчинської РДА від 25.06.1996 року за №305-р і зареєстрований 21.11.1996 року у Книзі реєстрації сертифікатів за №1527 НОМЕР_3.
Зобов"язати Тульчинське МБТІ, районний відділ земельних ресурсів та Ощадбанк провести відповідні реєстраційні дії.
Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку протягом десяти днів з дня його проголошення шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження.