Судове рішення #28879390

УХВАЛА


про відкриття апеляційного провадження

27.03.2013 м. Київ


Суддя Апеляційного суду Київської області Савченко С.І., розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційними скаргами відділу Державної виконавчої служби Бородянського районного управління юстиції у Київській області, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на ухвалу Бородянського районного суду Київської області від 18 січня 2013 року по справі за скаргою Акціонерного Товариства «Райффайзен Банк Аваль» в особі Київської регіональної дирекції АТ «Райфайзен Банк Аваль» на незаконні дії та бездіяльність відділу Державної виконавчої служби Бородянського районного управління юстиції у Київській області,-

ВСТАНОВИВ:


Апеляційну скаргу подано до належного суду у встановлені законом строки, особою, що має право на апеляційне оскарження. За формою і змістом відповідає ст.295 ЦПК України. Дотримання вимог та наявність документів щодо сплати судового збору перевірено.


Керуючись ст.ст. 297,298 ЦПК України, суддя, -


УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційними скаргами відділу Державної виконавчої служби Бородянського районного управління юстиції у Київській області, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на ухвалу Бородянського районного суду Київської області від 18 січня 2013 року.



Суддя Апеляційного суду

Київської області: Савченко С.І.




№ провадження 22-ц/780/2063/13 Головуючий у І інст. Додатко В.Д.


Справа № 360/42/13-ц Доповідач у ІІ інст. Савченко С.І.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація