ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
вул. Київська, 150, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95493
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без розгляду
15.09.08 Справа №2а-1894/08/5
Суддя Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим Сидоренко Д.В.,
за позовом Джанкойського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі Управління ПФУ в Джанкойському районі АР Крим
до Сільського комунального підприємства "Вікторія"
про стягнення
ВСТАНОВИВ:
Джанкойський міжрайонний прокурор звернувся до Окружного адміністративного суду АР Крим із позовною заявою в інтересах держави в особі Управління ПФУ в Джанкойському районі АРК до Сільськогосподарського комунального підприємства "Вікторія" про стягнення 7959,82 грн. заборгованості.
10.09.08р. Управління Пенсійного фонду у Джанкойському районі АР Крим подало до Окружного адміністративного суду АР Крим клопотання, в якому зазначило, що у зв’язку з тим, що Господарським судом АР Крим 29.07.08р. була розглянута справа №2-9/4587-2008А про стягнення з СКП «Вікторія» заборгованості у сумі 7959,82грн. просить суд залишити позовну заяву без розгляду, з підстав, передбачених п.3 ч.1 ст.155 КАС України.
У судовому засідання представник прокуратури підтримав клопотання позивача.
У судове засідання представник позивача не з’явився, повідомлений належним чином, рекомендованою кореспонденцією.
Представник відповідача у судове засідання не з’явився, повідомлений належним чином, рекомендованою кореспонденцією.
Згідно до п.3 ч.1 ст.155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо у провадженні цього або іншого адміністративного суду є адміністративна справа, про той самий предмет і з тих самих підстав.
Однак, як вбачається із заявленого клопотання та доданого до нього виконавчого листа адміністративна справа №2-9/4587-2008А про стягнення з СКП «Вікторія» заборгованості у сумі 7959,82грн. вже вирішена Господарським судом АР Крим та рішення в ній набрало законної сили.
Розглянувши подане позивачем клопотання суд вважає, що цим клопотанням позивач фактично відкликає позовну заяву, оскільки ним він просить залишити позовну заяву без розгляду.
Відповідно до п.5 ч.1 ст.155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання відповідача про відкликання позовної заяви.
Враховуючи викладене, керуючись п.5 ч.1 ст.155, ст.158, 165 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
Залишити позовну заяву без розгляду.
Ухвала набирає законної сили через 5 днів з дня проголошення, у разі неподання заяви про апеляційне оскарження (апеляційної скарги).
Якщо після подачі заяви про апеляційне оскарження апеляційна скарга не подана, ухвала набуває законної сили через 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Протягом 5 днів з дня проголошення ухвали до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим може бути подана заява про апеляційне оскарження, після подачі якої, протягом 10 днів може бути подана апеляційна скарга.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається в строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, особа має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.
Суддя Окружного
адміністративного суду
Автономної Республіки Крим Сидоренко Д.В.