Справа № 0417/13335/2012
№ 2/0417/7656/2012
УХВАЛА
29 жовтня 2012 року суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська Колесніченко О.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову, -
ВСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 пред’явила через суд позов до ОСОБА_2 про стягнення боргу у розмірі 20500 грн., в доповненнях до якого також ставить питання про забезпечення вказаного позову шляхом заборони виїзду відповідачу за межі України (включаючи держави близького зарубіжжя) до моменту виконання рішення суду у повному обсязі, накладення арешту на об’єкт нерухомого майна (житлове приміщення), розташоване АДРЕСА_1 та на будь-яке майно (включаючи транспортні засоби та побутову техніку) і грошові кошти (включаючи арешт всіх банківських рахунків), що належать відповідачеві та знаходяться у нього або інших осіб.
Відповідно до ст.ст. 151, 152 ЦПК України забезпечення позову за заявою осіб, які беруть участь у справі, допускається у спосіб, визначений ЦПК та про який клопочуть такі особи на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду, ризик чого має бути підтвердженим достатніми фактичними даними.
Відповідно до ч.4 ст.151 ЦПК України до заяви додаються також її копії відповідно до кількості осіб, щодо яких просять вжити заходи забезпечення позову та документ, що підтверджує сплату судового збору за подання заяви про забезпечення позову.
Згідно п.2 ст. 4 ЗУ „Про судовий збір” ставка судового збору за подання до суду заяви про забезпечення позову становить 0,1 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява подається, тобто ОСОБА_1 необхідно було сплатити судовий збір у розмірі 107,3 грн., який нею сплачено не було, платіжний документ суду не наданий.
Відповідно до ч.8 ст.153 ЦПК Укрїин суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 151-153 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИЛА:
Повернути ОСОБА_1 заяву про забезпечення її позову до ОСОБА_2 про стягнення боргу.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п’яти днів з дня її оголошення до апеляційного суду Дніпропетровської області через Індустріальний районний суд міста Дніпропетровська. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя О.В. Колесніченко