Справа № 3-45711/2007р.
ПОСТАНОВА
09 листопада 2007 року Суддя Оболонського районного суду м. Киева Тищук М. Ф.. розглянувши матеріали, які надійшли від Оболонського ВДАЇ РУ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця м. Київ, громадянина України, проживаючого за адресою : АДРЕСА_1, не працює,
за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 124 КиАП України, -
ВСТАНОВИВ:
08 жовтня 2007 року о 16 год. 50 хв. в м. Київ. на перехресті пр.Героїв Сталінграда та вул. Малиновського, гр.ОСОБА_1 керуючи автомобілем марки «Фольксваген», державний номерний знак якого НОМЕР_1, не дотримався безпечної дистанції, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем «Субару». державний номерний знак НОМЕР_2, чим порушив п.13.1 Правил дорожнього руху.
В судовому засіданні правопорушник свою вину, внаслідок якої сталася ДТП, визнав в повному обсязі.
Вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та іншими матеріалами адміністративної справи.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 124, 283, Кодексу України про адміністративні правопорушення . суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 17 (сімнадцять) грн.
Постанова оскарженню не підлягає. Строк пред»явлення до виконання три місяці.