УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
______________________________________________________________________
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65
УХВАЛА
"16" листопада 2006 р. № справи 8/2577
За позовом Прокурора м. Коростеня в інтересах держави в особі Відкритого акціонерного товариства "Укртелеком" (м. Київ) в особі Центру електрозв'язку №5 (м.Коростень )
до Приватного науково-виробничого малого підприємства "Техноплан" (м. Коростень)
про стягнення 7022,88грн.
Суддя Філіпова Т.Л.
Присутні:
від позивача: Микитенко В.І. - дов. б/н від 17.05.06р.;
від відповідача: не з'явився
прокурор: Новотурова С.В.
Прокурор звернувся з позовом про стягнення з відповідача на користь позивача 7022 грн. 88 коп., з яких 4494 грн. 81 коп. заборгованості за послуги зв'язку та 2528 грн. 07 коп. пені за просточення в оплаті.
25.11.1999р. провадження у справі було зупинено до вирішення справи про визнання банкрутом Приватного науково-виробничого малого підприємства "Техноплан" (м.Коростень).
Ухвалою господарського суду Житомирської області від 30.10.06р. було поновлено провадження у справі №8/2577, призначено засідання суду та зобов'язано позивача надати суду оригінали документів, на яких грунтуються позовні вимоги; відповідача подати суду письмовий відзив на позовну заяву.
В провадженні господарського суду Житомирської області знаходилась справа №1/207 "б" про визнання банкрутом Приватного науково-виробничого малого підприємства "Техноплан" (м. Коростень).
Дослідивши матеріали справи №1/207 "б", господарський суд встановив, що ухвалою господарського суду Житомирської області від 27.03.2000р. були визнані вимоги кредитора - Відкритого акціонерного товариства "Укртелеком" (м. Київ) в особі Центру електрозв'язку №5 (м.Коростень ) на суму 8351 грн. 76 коп.
Ухвалою господарського суду Житомирської області від 14.11.05р. було затверджено звіт керуючого санацією Прищепи Л.М. по виконанню плану санації Приватного науково-виробничого малого підприємства "Техноплан" та припинено провадження у справі. Як вбачається із звіту керуючого санацією та балансу Приватного науково-виробничого малого підприємства "Техноплан" вказані вимоги були погашені в повному обсязі в процедурі санації.
Уповноважений представник позивача та прокурор в засіданні суду не заперечили щодо погашення вказаних вимог і просять суд припинити провадження у справі за відсутністю предмету спору.
Враховуючи викладене, господарський суд вважає за необхідне припинит провадження у справі.
Керуючись п.п.1 - 1 ст. 80, ст. 86 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Провадження у справі припинити.
Суддя Філіпова Т.Л.
Друк. :
1 - в справу
2 - позивачу
3 - відповідачу
4,5 - прокурору