Судове рішення #2863633
Справа: № 2-2822/2008 рік

 Справа: № 2-2822/2008 рік

   

                                                                                                                                            

 

З А О Ч Н Е   Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

                  

26 вересня 2008 року Первомайський міськрайонний суд Харківської області у складі: судді - М”ягкого Є.В.,

                             при секретарі - Венгер В.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Первомайський Харківської області цивільну справу за позовом Первомайської міської ради Харківської області до ОСОБА_1, ОСОБА_2 , ОСОБА_3, 3-тя особа: Первомайське КП “Комунальник-1” про визнання особи такою, що втратила право користування житлом, -

 

В С Т А Н О В И В:

        

            Позивач просить задовольнити позовну заяву, посилаючись на такі докази.

         Згідно ордеру № 58 від 17.09.1990 року відповідачі прописані за адресою:  АДРЕСА_1 . На даний час відповідачі не користуються житловим приміщенням без поважних причин більше шести місяців, про що свідчать акти від 26.04.2007 року, 10.12.2007 року, тому просить визнати відповідачів втратившими право користування жилим приміщенням, а також стягнути державне мито та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Представник позивача у судовому засіданні підтримав позовні вимоги.

Відповідачі та представник 3-ї особи-Первомайського КП „Комунальник-1” у судове засідання не з'явилися, хоча про час та місце розгляду справи були повідомлені у встановленому законом порядку, причину неявки до суду не повідомили, заперечень проти позову суду не надали.

         Суд вважає за доцільне ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів. Позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

         Суд, встановивши обставини і визначивши відповідно до них правовідносини, вважає позовні вимоги законними, обґрунтованим та в повному обсязі підтвердженими матеріалами справи.

         Оскільки відповідачі відсутні за місцем прописки більше шести місяців, що підтверджується актами від 26.04.2007р., 10.12.2007р. що знаходяться в матеріалах справи, позов слід задовольнити та визнати відповідачів втратившими право користування житловим приміщенням.

         Згідно ст. 71 ЖК України, при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім'ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.

         

Керуючись ст. 71 ЖК України ст.ст. 4, 213-215, 218, 224, 226, 228, 229,     ч. 2 ст. 232 ЦПК України ,-  

В И Р І Ш И В :

 

           Позов задовольнити.

 Визнати втратившими право користування житловим приміщенням ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Владимирівка Сахновщанського району Харківської області, ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженця м. Нижній Тагіл Свердловської області, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженку м. Первомайський Харківської області за адресою:   АДРЕСА_1

Стягнути з відповідачів на користь держави державне мито у сумі 8 грн. 50 коп., по 2 грн. 85 коп. з кожного.

Стягнути з відповідачів на користь позивача витрати пов'язані з інформаційно-технічним забезпеченням розгляду цивільної справи у сумі 7 грн. 50 коп., по 2 грн. 50 коп. з кожного.

Заочне рішення  може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

         Рішення може бути оскаржено позивачем до судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області через Первомайський міськрайонний суд в наступному порядку: заява про апеляційне оскарження рішення суду  подається протягом 10 днів з дня проголошення рішення; апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

 

 

Суддя -                                                                                                   Є.В. М”ягкий

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація