Судове рішення #286190
Справа № 22ц- 3534

Справа № 22ц- 3534                                                    Головуючий у 1 інстанції Панасюк С.П.

Доповідач Суханова C.M.

УХВАЛА

29 листопада 2006 року суддя Апеляційного суду Київської області Суханова C.M. розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Фастівського міськрайонного суду від 26 вересня 2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до військової частини А - 1815, третя особа : командир військової частини про відшкодування моральної шкоди ,-

встановив:

Позивач звернувся до суду з    позовною заявою про стягнення з відповідача моральної                            шкоди   завданою   видачею   незаконних   наказів   про   притягнення   до

дисциплінарної відповідальності.

Ухвалою судді Фастівського міськрайонного суду від 26 вересня 2006 року було відмовлено у відкритті провадження.

Не погоджуючись з вказаною ухвалою ОСОБА_1 подав заяву про апеляційне оскарження та апеляційну скаргу на ухвалу Фастівського міськрайонного суду від 26 вересня 2006 року.

Вказана заява датована ОСОБА_1 04 жовтня 2006 року , однак на реєстраційному штампі суду вказано дата реєстрації 29 вересня 2006 року.

За таких обставин справа не може бути призначена до розгляду в апеляційному суді і підлягає поверненню до суду першої інстанції для належного оформлення.

Відповідно до вимог   ч. 4 ст. 297 ЦПК України при надходженні неналежно оформленої справи суддя - доповідач повертає справу до суду першої інстанції,

Керуючись ч. 4 ст. 297 ЦПК України суддя ,-ухвалила,-

Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до військової частини А - 1815, третя особа : командир військової частини про відшкодування моральної шкоди з апеляційною скаргою ОСОБА_1 повернути до Фастівського міськрайонного суду для належного оформлення встановивши строк протягом десяти днів з дня надходження до суду.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація