Судове рішення #285593
У Х В А Л А

У Х В А Л А

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ      

 

        22 листопада 2006 року                                                                  м. Київ

 

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах

Верховного Суду України в складі:

 

головуючого суддів:

Пінчука М.Г., Патрюка М.В., Пшонки М.П.,

 Прокопчука Ю.В., Тітова Ю.Г., -

розглянувши в судовому засіданні справу за скаргою ОСОБА_1 на дії посадових осіб Євпаторійського відділу по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією Головного управління Міністерства внутрішніх справ (далі - ВБОЗК ГУ МВС) України в Автономній Республіці Крим, пов'язаних із веденням кримінальної справи, за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу судді Апеляційного суду Автономної  Республіки Крим від 10 червня 2002 року,

в с т а н о в и л а :

У червні 2002 року ОСОБА_1 звернувся до суду зі скаргою про визнання дій посадових осіб Євпаторійського ВБОЗК ГУ МВС України в Автономній Республіці Крим, посилаючись на те, що під час проведення оперативно-розшукових дій щодо нього були допущені численні порушення його прав, а кримінальні справи порушено з надуманих мотивів.

У зв'язку із цим ОСОБА_1 просив визнати дії начальника Євпаторійського ВБОЗК ГУ МВС України в Автономній Республіці Крим щодо вчинення відносно нього оперативно-розшукових заходів незаконними.

Ухвалою судді Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 10 червня 2003 року справу за скаргою ОСОБА_1 провадженням закрито, а заявнику роз'яснено право на оскарження дій суб'єкта оскарження в порядку, передбаченому Кримінально-процесуальним  кодексом України.

У поданій касаційній скарзі ОСОБА_1 просить указану ухвалу судді суду апеляційної інстанції скасувати, посилаючись на порушення норм  процесуального права, а справу направити на новий судовий розгляд.

Касаційна скарга задоволенню не підлягає.

Відповідно до вимог статті 335 ЦПК України суд касаційної інстанції перевіряє в межах касаційної скарги правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального чи процесуального права і не може встановлювати або вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими. Касаційний суд  перевіряє законність судових рішень лише в межах вимог, заявлених у суді першої інстанції.

Статтею 338 ЦПК України передбачено підстави для скасування судових рішень і передачі справи на новий розгляд, у тому числі порушення або неправильне застосування норм процесуального права, за умови, що це порушення призвело до неправильного вирішення справи.

Таких підстав під час касаційного провадження в справі виявлено не було.

Згідно зі статтею 337 ЦПК України суд касаційної інстанції відхиляє касаційну скаргу, якщо визнає, що рішення ухвалено з додержанням норм матеріального і процесуального права, а правильне по суті і справедливе рішення не може бути скасоване з одних лише формальних міркувань.

Керуючись статтями 335, 336, 337 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України 

у  х  в  а  л  и  л  а :

Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.

Ухвалу Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 10 червня 2003 року залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               М.Г.Пінчук

Судді:                                                                          М.В.Патрюк

                                                                                    Ю.В.Прокопчук

                                                                                    М.П.Пшонка

                                                                                    Ю.Г.Тітов

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація