Справа № 2-1121/2008 р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
3 вересня 2008 року Калинівський районний суд Вінницької області
в складі головуючого: Копчинського В.І.
при секретарі: Кулик Т.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Вінницького обласного комунально-виробничого підприємства “Вінницяводоканал” в особі Калинівського водопровідного підрозділу водопровідно-каналізаційного господарства доОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості по сплаті послуг за водопостачання та водовідведення,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з даним позовом, так як здійснює водопостачання та водовідведення відповідачів, які проживають вАДРЕСА_1. Однак, відповідачі за надані послуги не сплачують. Заборгованість з липня 2005 року по 01.07.2008 року становить 1080 грн. 70 коп., а також існує борг за попередні роки в сумі 2074 грн. 23 коп., тому загальна заборгованість складає 3154 грн. 93 коп., яку добровільно відповідачі не відшкодовують.
В судовому засіданні представник позивача змінила позовні вимоги, просила стягнути з відповідачів заборгованість по сплаті послуг за водопостачання та водовідведення в сумі 1080 грн. 70 коп., так як інша сума заборгованості - 2074 грн. 23 коп. стягнута попереднім рішенням суду.
Відповідачі в судове засідання не з'явилися без поважних причин, хоч про час і місце судового розгляду повідомлялися належним чином, про що свідчать розписки про отримання повісток.
Зі згоди представника позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.
Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне позов задовольнити з таких підстав.
Так, в судовому засіданні достовірно встановлено, що Калинівський водопровідний підрозділ водопровідно-каналізаційного господарства здійснює водопостачання та водовідведення відповідачів, які проживають вАДРЕСА_1.
Згідно укладеного між сторонами договору та ст.ст. 66, 67, 68 ЖК України наймач зобов'язаний вносити плату за комунальні послуги з водопостачання та водовідведення своєчасно, щомісяця.
За період з липня 2005 року по 01.07.2008 року відповідачі допустили заборгованість в сумі 1080 грн. 70 коп., що підтверджується карткою платника о/р № 2674 та актом від 09.03.2008 року.
Відповідачі попереджалися про необхідність сплатити заборгованість, про що свідчить направлена їм претензія, однак, добровільно борг не відшкодовують. Тому вимоги позивача є законним та підлягають задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 256, 257 ЦК України, ст.ст.10, 60, 212-215, 224-226 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити. Стягнути зОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 солідарно на користь Калинівського водопровідного підрозділу водопровідно-каналізаційного господарства заборгованість за надані послуги за водопостачання та водовідведення в сумі 1080 грн. 70 коп., а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи в сумі 30 грн.
Стягнути зОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 солідарно на користь держави державне мито в сумі 51 грн.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Вінницької області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
СУДДЯ: