Судове рішення #28553305

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження


Справа №: 124/506/13-цГоловуючий суду першої інстанції:Двірник Н.В.

№ провадження: 22-ц/190/2182/13Доповідач суду апеляційної інстанції:Руснак А. П.


"15" березня 2013 р.м.Сімферополь

вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про стягнення аліментів на утримання повнолітнього сина у зв'язку з продовженням навчання, за апеляційною скаргою ОСОБА_5 в інтересах ОСОБА_4 на рішення Центрального районного суду м. Сімферополя АРК від 14 лютого 2013 року,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Центрального районного суду м. Сімферополя АРК від 14 лютого 2013 року позов ОСОБА_3 задоволено частково.

На вказане рішення ОСОБА_5 в інтересах ОСОБА_4 принесла апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішення суду першої інстанції, ухвалити нове рішення яким у задоволенні позовних вимог відмовити. Зазначена апеляційна скарга подана в межах строків на апеляційне оскарження рішення суду. За таких підстав вважаю, що строк на апеляційне оскарження рішення суду не пропущений.

Зазначена апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 ЦПК України.

Враховуючи, що відсутні підстави для висновків щодо надходження неналежно оформленої справи, з нерозглянутими зауваженнями на правильність і повноту фіксування судового процесу технічними засобами або без вирішення питання про ухвалення додаткового рішення у відповідності до ч. 7 ст. 297 ЦПК України, керуючись ст. 297 ЦПК України

УХВАЛИВ:

1. Відкрити апеляційне провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про стягнення аліментів на утримання повнолітнього сина у зв'язку з продовженням навчання, за апеляційною скаргою ОСОБА_5 в інтересах ОСОБА_4 на рішення Центрального районного суду м. Сімферополя АРК від 14 лютого 2013 року.

2. На підставі ст. 298 ЦПК України, не пізніше наступного дня після постановляння цієї ухвали надіслати копії апеляційної скарги та доданих до них матеріалів особам, які беруть участь у справі, а також встановити строк до 10 квітня 2013 року, протягом якого можуть бути подані ними заперечення на апеляційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.


СуддяА. П. Руснак



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація