Справа № 2-757-07 р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 серпня 2007р. Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області у складі головуючого судді Божко Л.А., при секретарі Киричок Є.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу по заяві ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини
ВСТАНОВИВ:
В липні 2007р. до суду надійшла заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини посилаючись на те, що із-за поважних причин пропустила шестимісячний строк для прийняття спадщини після смерті матері ОСОБА_4, померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 Крім того, позивач вказує, що після смерті матері залишилося спадкове майно. Тому звернулася до суду та просить визначити додатковий строк для прийняття спадщини тривалістю в три місяці.
Відповідачі в судове засідання з'явилися, проти задоволення позову не заперечують.
Вислухавши пояснення сторін, дослідивши докази, суд вважає, що позов підлягає розгляду в слідуючому порядку.
Судом встановлено, що батьками ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, є ОСОБА_5 та ОСОБА_4, що підтверджується свідоцтвом про народження НОМЕР_1.
Також суд встановив, що 4 грудня 1970 р. між ОСОБА_6 та ОСОБА_1 був зареєстрований шлюб, про що свідчить свідоцтво про одруження НОМЕР_2.
Крім того, встановлено, що ОСОБА_4 померла ІНФОРМАЦІЯ_1., що підтверджується копією записку акту про смерть.
В судовому засіданні встановлено, що позивач є спадкоємцем майна ОСОБА_4, померлої ІНФОРМАЦІЯ_1
2
Таким чином, під час судового засідання встановлено, що позивач є спадкоємцем спадкового майна, що відкрилося після смерті ОСОБА_4, померлої ІНФОРМАЦІЯ_1., однак, із-за поважних причин пропустила строк для прийняття спадщини, тому суд вважає, що позивачу необхідно визначити додатковий строк для подачі заяви про прийняття спадщини 3 місяці, що відповідає ст. 1272 ЦК України.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 10,11, 57 ЦПК України, ст. 1272 ЦК України, суд
РІШИВ:
Визначити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, додатковий строк три місяці для подачі заяви про прийняття спадщини, що відкрилася після смерті матері ОСОБА_4, померлої ІНФОРМАЦІЯ_1
Строки про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.