08.01.2013 Єдиний унікальний номер 422/11840/12
Справа № 2н/205/20/2013
422/11840/2012
УХВАЛА
про повернення заяви про видачу судового наказу
у зв'язку з невиконанням ухвали про залишення без руху
08 січня 2013 року м. Дніпропетровськ
Суддя Ленінського районного суду м. Дніпропетровська Таус М.М., ознайомившись з матеріалами заяви Обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив № 186» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості з ОСОБА_1, -
ВСТАНОВИВ:
Заявник 19.12.2012 року звернувся до Ленінського районного суду м. Дніпропетровська з заявою про видачу судового наказу про стягнення заборгованості з ОСОБА_1.
Ухвалою Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 29.12.2012 року, заяву Обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив № 186» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості з ОСОБА_1 було залишено без руху та надано строк для усунення недоліків до 04.01.2013 року. Заявник недоліки не усунув.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 100 ЦПК України суддя повертає заяву про видачу судового наказу у разі, якщо заявник у встановлений судом строк не усунув недоліки заяви про видачу судового наказу.
Згідно з ч. 1 ст. 101 ЦПК України повернення заяви у випадку, встановленому ч. 1 ст. 100 ЦПК України, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою після усунення її недоліків.
На підставі викладеного, керуючись п. 1 ч. 1 ст. 100, ст. ст. 101, 121 ЦПК України, суд ?
УХВАЛИВ:
Заяву Обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив № 186» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості з ОСОБА_1 - повернути позивачу.
Надіслати заявнику позовну заяву з додатками.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційний суд Дніпропетровської області через Ленінський районний суд м. Дніпропетровська шляхом подачі апеляційної скарги протягом 5 днів з дня отримання її копії.
Суддя М.М. Таус