Судове рішення #2827418
Справа №2-3809/07

Справа №2-3809/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

22 серпня 2007 року                       Комсомольський районний суд м. Херсона

в складі: головуючого - судді Ігнатенко О.Й., при секретарі - Симоненко І.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.  Херсоні  цивільну справу за позовомОСОБА_1  до  ОСОБА_2,   третя   особа   -   ВГРІФО Комсомольського ВМ ХМВ УМВС України в Херсонській, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з вказаним позовом посилаючись на те, що згідно договору купівлі-продажу від 04.10.2005 року він придбав у відповідача квартируАДРЕСА_1. У зв'язку із продажем квартири ОСОБА_2у зазначеній квартирі не проживає. Квартира продана позивачу у строки, вказані договором від 04.11.2005 року. Відповідач вибув на інше місце проживання. Просить суд визнати відповідача таким, що втратив право користування жилим приміщенням.

Позивач в судовому засіданні підтримав свої позовні вимоги, просить позов задовольнити.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений, причину неявки суду не повідомив. Також повідомлявся за допомогою засобів масової інформації. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справі, про що винесено ухвалу суду.

Представник третьої особи в судове засідання не з'явився про час та місце розгляду справи був повідомлений, причину неявки суду не повідомив.

Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов обгрунтований та підлягає задоволенню, оскільки відповідно до ст. 163 ч.1 ЖК України у разі тимчасової відсутності наймача або членів його сім'ї за ними зберігається займане жиле приміщення у випадках і в межах строків, установлених частиною першою, пунктами 1 і 5 частини третьої і частиною четвертою статті 71 ЖК України.

За договором купівлі-продажу квартири, складеного 04.10.2005 року приватним нотаріусом Херсонського міського нотаріального округу ОСОБА_3, відповідач продав, а позивач купив вказану квартиру.

Згідно довідки обласного адресно-довідкового бюро при УМВС України в Херсонській області від 20.06.2007 року квартиронаймачем квартири АДРЕСА_1 є ОСОБА_2, зареєстрований по вказаній адресі з 07.02.1996 року.

Згідно довідки об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Світанок» від 14.08.2007 року №98 відповідач по вказаній адресі не проживає.

 

2

Оцінивши зібрані по справі докази у їх сукупності суд вважає, що відповідач втратив право користування жилим приміщенням, оскільки згідно договору купівлі-продажу відповідач втратив право користування з 15 жовтня 2005 року.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.  10,  11, 209, 212, 214-215, 224-226 ЦПК України, ст.ст. 72, 163 ЖК України, суд,

ВИРІШИВ:

Визнати ОСОБА_2таким, що втратив право користування жилим приміщенням квартири АДРЕСА_1.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яку може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому ЦПК України. У цьому разі строк, протягом якого розглядалася заява, не включається до строку на апеляційне оскарження рішення.

Позивач має право оскаржити заочне рішення до апеляційного суду Херсонської області через Комсомольський районний суд м. Херсона шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження в 10-денний строк з дня проголошення рішення і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку передбаченому ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Заочне рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку на апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація