Судове рішення #2820428
Богуславський районний суд Київської області

Богуславський районний суд Київської області

СУДОВИЙ    НАКАЗ

"22" жовтня 2007року                                                               Номер справи 2-н-164 /2007 р.

м.  Богуслав

Суддя Бакуменко АС.

розглянувши     заяву     Комунального     підприємства     Київської     Обласної     ради

"Богуславтепловодопостачання"

про  видачу  судового  наказу  про  стягнення  з  ОСОБА_1

заборгованості за водопостачання та водовідведення в розмірі 1044 гри. 08 коп.____________

відповідно до  ст.  ст.  509,  526 Цивільного Кодексу України,   ст.  ст.  95,  96. 102,  103 Цивільного процесуального Кодексу України

 

НАКАЗУЮ:

 

1.       Стягнути з ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1народження,

уродженця та жителя АДРЕСА_1

на користь Комунального підприємства Київської Обласної ради

"Богуславтепловодопостачання" на розрахунковий рахунок № 2600116929001 в АКБ "Київська

Русь",  МФО 319036,  код 33604652 заборгованості за водопостачання та водовідведення в

розмірі 1044 (одна тисяча сорок чотири гривні) 08 коп.________________________________

2.   Стягнути з ОСОБА_1 на користь Комунального підприємства Київської Обласної ради "Богуславтепловодопостачання" 15 (п'ятнадцять) гривень 00 копійок судових витрат за інформаційно - технічне забезпечення,  що були останнім сплачені при подачі заяви.

3.   Стягнути з ОСОБА_1 на користь Комунального підприємства Київської Обласної ради "Богуславтепловодопостачання" державне мито в розмірі 51 грн. 00 коп.

4.   Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя                                                 (підпис-)                                      А.С.  Бакуменко

Згідно зі статтею 104 Цивільно процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу,  судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу,  що подана в установлений строк,  розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін,  про що постановляється ухвала,  якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація