Судове рішення #28123202



Апеляційний суд Кіровоградської області


провадження 22-ц/781/957/13 Головуючий у суді І-ї інстанції Бершадська О.В.

Доповідач Бубличенко В. П.


УХВАЛА


25.02.2013 року суддя апеляційного суду Кіровоградської області Бубличенко В.П. розглянула матеріали апеляційної скарги публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» на рішення Кіровського районного суду міста Кіровограда від 08 лютого 2013 року у справі за позовом ОСОБА_2 до публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» про зміну формулювання причин звільнення і


В С Т А Н О В И Л А:


Апеляційна скарга подана у установлений законодавством строк (ст. 294 ЦПК України).

Судовий збір заявником сплачений.

Форма і зміст апеляційної скарги відповідають вимогам ст. 295 ЦПК України.

Перешкод для відкриття апеляційного провадження немає.

Керуючись ст. 297 ЦПК України,


У Х В А Л И Л А:


Відкрити апеляційне провадження у цивільній справі за апеляційною скаргою публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» на рішення Кіровського районного суду міста Кіровограда від 08 лютого 2013 року.

В порядку ст. 298 ЦПК України провести такі підготовчі дії: вручити особам, які брали участь у справі копії апеляційної скарги.

Встановити строк до 13 березня 2013 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.







Суддя апеляційного суду

Кіровоградської області В.П. Бубличенко





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація