Копія
Справа № 5-48 2007 рік
ПОСТАНОВА
01.08.2007 року Тельманівський районний суд Донецької області
в складі: головуючого судді Залізняк P.M.
при секретарі Папаяні С.М.
з участю прокурора ОСОБА_1
інспектора ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт.Тельманове подання інспектора Тельманівського відділення кримінально-виконавчої інспекції УДДУПУВ в Донецькій області ОСОБА_3 про звільнення від покарання за вироком суду на підставі Закону України"Про амністію" від 19.04.2007 року відносно засудженої
ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженки с.Обільне, Тельманівського району, Донецької області, росіянки, громадянки України, з середньою освітою, одруженої, маючої неповнолітню дитину, не працюючої, мешкаючої вАДРЕСА_1, засудженої 02.04.2007 року Тельманівським районним судом Донецької області за ст.ст.191 ч.1, 358 ч.1 КК України до двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з матеріальною відповідальністю, або посади, пов»язані з обліком, збереженням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями строком на два роки, на підставі ст.75 звільнена від відбуття призначеного покарання з іспитовим строком-два роки,
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшло подання інспектора Тельманівського відділення кримінально-виконавчої інспекції УДДУПУ в Донецькій області ОСОБА_3 про звільнення засудженої ОСОБА_4. від відбуття призначеного покарання на підставі ст.1 п.Б ЗУ «Про амністію» від 19.04.2007 року, оскільки засуджена ОСОБА_4. засуджена за злочин, що не є тяжким, та має на утриманні неповнолітню дитину.
Як вбачається з матеріалів справи, ОСОБА_4. вперше засуджена за вироком Тельманівського районного суду Донецької області від 02.04.2007 року за вчинення злочинів, передбачених ст.ст.191 ч.1, 358 ч.1 КК України до двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з обліком, збереженням управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями строком на два роки, на підставі ст.75 КК України звільненої від відбуття призначеного покарання з іспитовим строком-два роки (а.с.3-4). Також засуджена ОСОБА_4. має неповнолітню дитину-дочку ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, що підтверджується свідоцтвом про народження серії VII-HO № НОМЕР_1виданого 01.12.1989 року Луківською сільською радою Тельманівського району Донецької області(а.с.5).
Як вбачається з письмової заяви засудженого ОСОБА_6(а.с.10), що знаходиться в матеріалах справи, він не заперечував проти застосування відносно нього амністії.
Під час розгляду справи судом встановлено, що щодо засудженого ОСОБА_6можливо застосування амністії та він проти цього не заперечує, тому подання інспектора Тельманівського відділення кримінально-виконавчої інспекції УДДУПУ в Донецькій області ОСОБА_3 підлягає задоволенню.
2
Керуючись ст.1 п.Б Закону України «Про амністію» від 19.04.2007 року, суд
ПОСТАНОВИВ:
Задовольнити подання інспектора Тельманівського відділення кримінально-виконавчої інспекції УДДУПУ в Донецькій області ОСОБА_3 про звільнення засудженого ОСОБА_6від покарання за вироком Тельманівського районного суду Донецької області від 22.12.2006 року на підставі ст.1 п.Б Закону України'ТІро амністію" від 19.04.2007 року.
Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд Донецької області, черезТельманівський районний суд строком 7 діб з моменту її винесення.