Судове рішення #2811859

Копія

Справа № 5-51 2007 рік

ПОСТАНОВА

03.08.2007 року                                           Тельманівський районний суд Донецької області

в складі:   головуючого судді                                                                           Залізняк P.M.

при секретарі                                                                                    Папаяні С.М.

з участю прокурора                                                                          ОСОБА_1

інспектора                                                                                         ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт.Тельманове подання інспектора Тельманівського відділення кримінально-виконавчої інспекції УДДУПУВ в Донецькій областіОСОБА_3 про звільнення від покарання за вироком суду на підставі Закону України"Про амністію" від 19.04.2007 року відносно засудженого

ОСОБА_4,ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця с.Нова-Бесергенівка, Некліновського району Ростовської області, росіянина, без громадянства, з середньою спеціальною освітою, неодруженого, не працюючого, мешкаю чого вАДРЕСА_1, засудженого Тельманівським районним судом Донецької області за ст.ст.309 ч.1, 309 ч.2, 315 ч.1 КК України до двох років і шести місяців позбавлення волі, на підставі ст.75 КК України звільненого від відбуття призначеного покарання з іспитовим строком -один рік,

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшло подання інспектора Тельманівського відділення кримінально-виконавчої інспекції УДДУПУ в Донецькій областіОСОБА_3 про звільнення засудженого ОСОБА_4 від відбуття призначеного покарання на підставі ст. 1 п.Є ЗУ «Про амністію» від 19.04.2007 року, оскільки засудженийОСОБА_4засуджений за злочин, що не є тяжким та визнаний хворим на туберкульоз легень 1 -ої категорії. Як вбачається з матеріалів справи,ОСОБА_4засуджений за вироком Тельманівського районного суду Донецької області від 16.05.2007 року за вчинення злочину, передбаченого ст.ст.309 ч.1, 309 ч.2, 315 ч.1 КК України до двох років і шести місяців позбавлення волі, на підставі ст.75 КК України звільнений від відбуття призначеного покарання з іспитовим строком один рік (а.с.3-4). Також засудженийОСОБА_4визнаний хворим на туберкульоз легень 1-ої категорії, що підтверджується довідкою № 4875 від 17.07.2007 року виданої поліклінікою центральної районної лікарні Тельманівського району Донецької області (а. с. 8). Як вбачається з письмової заяви засудженого ОСОБА_4 (а.с.5), що знаходиться в матеріалах справи, він не заперечував проти застосування відносно нього амністії. Під час розгляду справи судом встановлено, що щодо засудженого ОСОБА_4 можливо застосування амністії та він проти цього не заперечує, тому подання інспектора Тельманівського відділення кримінально-виконавчої інспекції УДДУПУ в Донецькій областіОСОБА_3 підлягає задоволенню.

Керуючись ст.1 п.Є Закону України «Про амністію» від 19.04.2007 року, суд

ПОСТАНОВИВ:

Задовольнити подання інспектора Тельманівського відділення кримінально-виконавчої інспекції УДДУПУ в Донецькій областіОСОБА_3 про звільнення засудженого ОСОБА_4 від покарання за вироком Тельманівського районного суду Донецької області від 16.05.2007 року на підставі ст.1 п.Є Закону України' Про амністію" від 19.04.2007 року.

 

2

Постанова     може     бути     оскаржена     в     Апеляційний     суд     Донецької     області, черезТельманівський районний суд строком 7 діб з моменту її винесення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація