ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
про повернення апеляційної скарги
"20" лютого 2013 р. Справа № 5023/5403/12
Колегія суддів у складі: головуючий суддя Шевель О. В., суддя Афанасьєв В.В., суддя Гребенюк Н. В.
розглянувши апеляційну скаргу ФОП ОСОБА_1 (вх.№ 612 Х/3) на рішення господарського суду Харківської області від 24.01.13 у справі № 5023/5403/12
за позовом Публічного акціонерного товариства "Українська страхова компанія "Гарант-Авто" в особі Миколаївської філії, м.Миколаїв,
до 1) Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, м.Харків, 2)Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, м.Лисичанськ Луганської області,
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідачів - Приватне підприємство "Захід", м.Миколаїв,
про стягнення 41434,50 грн.
ВСТАНОВИЛА:
Рішенням господарського суду Харківської області від 24.01.13 (суддя Жигалкін І.П.) позов задоволено. Стягнуто солідарно з ФОП ОСОБА_2 та ФОП ОСОБА_1 на користь ПАТ «Українська страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» в особі Миколаївської філії матеріальну шкоду в порядку зворотної вимоги в сумі 41 434,50 грн. та суму судового збору у розмірі 1609,50 грн.
Другий відповідач, ФОП ОСОБА_1, подав апеляційну скаргу на вказане рішення.
Перевіркою матеріалів скарги встановлено, що за платіжним дорученням №1291 від 06.02.13 заявником сплачено за подання скарги 804,75 грн.
Відповідно до ст. 4 Закону України "Про судовий збір", розмір ставок судового збору визначається виходячи з мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду. Статтею 8 Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" встановлено, що з 01.01.13 мінімальна заробітна плата становить 1147,00 грн.
Отже, виходячи з розміру позовних вимог та приписів пунктів 1 та 4 ч.2 ст.4 Закону України "Про судовий збір", заявником мало бути сплачено 860,25 грн.
За таких обставин, колегія суддів дійшла висновку, що апелянтом не надано доказів, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі - у зв'язку з чим апеляційна скарга підлягає поверненню.
Керуючись ст. 86, п. 3 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України, п.2 ч.1 ст.7 Закону України "Про судовий збір",
УХВАЛИЛА:
Повернути апеляційну скаргу заявнику, ФОП ОСОБА_1
Повернути ФОП ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1) суму судового збору 804,75 грн., сплаченого за платіжним дорученням №1291 від 06.02.13.
Додаток: заявнику - матеріали скарги на 11 аркушах, у тому числі - оригінал платіжного доручення №1291 від 06.02.13 та поштовий конверт.
Головуючий суддя Шевель О. В.
Суддя Афанасьєв В.В.
Суддя Гребенюк Н. В.