ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.СЕВАСТОПОЛЯ
Справа 2-3693/08
Кат.47
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15 серпня 2008 р. Ленінський районний суд м. Севастополя в складі: головуючого - судді Балюкової К.Г.
при секретарі - Родичевій Г.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Севастополі цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернулася до суду з вимогами про стягнення з відповідача аліментів у розмірі 1/4 частини усіх видів заробітку на утримання неповнолітньої дитини: сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1. В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримала, мотивував їх тим, що вони з відповідачем проживають роздільно, дитина знаходиться на її утриманні, відповідач не надає матеріальну допомогу на утримання дитини, у зв'язку з чим, вона бажає одержувати аліменти в судовому порядку.
Відповідач у судовому засіданні позовні вимоги визнав, не заперечував проти стягнення аліментів в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу) щомісячно.
Вислухавши думку сторін по справі, дослідивши матеріали справи, суд вважає позов обґрунтованим і підлягаючим задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до вимог ст.180 СК України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Відповідно до вимог ст.183 СК України частина заробітку (доходу), яка стягується як аліменти на дитину, визначається судом.
В суді встановлено, що сторони від сумісного життя мають неповнолітню дитину: сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, дитина проживає з позивачем і знаходяться на її утриманні, відповідач не надає матеріальної допомоги на утримання дитини, у зв'язку з чим, позивач просить суд стягнути з нього аліменти у розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу) в судовому порядку. Відповідач на стягнення аліментів згодний.
У зв'язку з висловленим, у суду є достатні підстави для задоволення заявлених позовних вимог.
Відповідно до ч.1 ст.191 СК України, аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду з дня пред'явлення позову.
На підставі ст. 180, 182, 183, 191 ч.1 Сімейного кодексу України, керуючись ст.ст. 10,11,209,212,214-215 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця м. Ізмаїл Одеської обл., аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу), але не менш ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно до повноліття дитини, починаючи утримання з 13 червня 2008 року.
Стягнення аліментів допустити до негайного виконання в межах місячного платежу.
Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір на користь держави у сумі 51 грн., витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справ у розмірі 7,50 грн.
Рішення може бути оскаржено в Апеляційний суд м.Севастополя шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом 10 днів з моменту оголошення і подачі апеляційної скарги на рішення протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.
Суддя підпис
Рішення вступило в законну силу 26 серпня 2008 року.
КОПІЯ ВІРНА.
Суддя Ленінського районного
суду міста Севастополя К.Г. Балюкова