Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #28010367


Лугинський районний суд Житомирської області

Справа № 281/113/13-к

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ20 лютого 2013 року смт. Лугини


Лугинський районний суд Житомирської області в складі:

головуючого - судді Нечуй Б.П.

при секретарі Кравчук К.П.

з участю прокурора Ренкас А.А.

представника КВІ

Лугинського районного

підрозділу Лукиші А.В.


розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Лунини подання ст. інспектора КВІ Лугинського районного підрозділу про звільнення від призначеного судом покарання відносно

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, не одруженого, не працюючого, громадянина України, українця, з професійно-технічною освітою, не депутата, засудженого 13 лютого 2012 року вироком Лугинського районного суду Житомирської області за ч. 3 ст. 185 КК України на 3 роки позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік, та покладенням обов'язків, передбачених ст.76 КК України, -


В С Т А Н О В И В:

Вироком Лугинського районного суду Житомирської області від 13 лютого 2012 року ОСОБА_2 засуджений за ч.3 ст. 185 КК України на 3 роки позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік, та покладенням обов'язків, передбачених ст.76 КК України.

Представник КВІ Лугинського районного підрозділу Лукиша А.В. просить звільнити ОСОБА_2 від призначеного судом покарання у зв'язку з закінченням іспитового строку. Іспитовий строк закінчився 13.02.2013 року.

З подання вбачається, що засуджений за час перебування на обліку до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався, за місцем проживання характеризується з позитивної сторони, 12.10.2012 року та 11.01.2013 року не з'являвся на реєстрацію до Лугинського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції без поважних причин.

ОСОБА_2 повністю підтримув подання представника КВІ Лугинського районного підрозділу Лукиші А.В. та просив звільнити його від призначеного судом покарання.

Заслухавши пояснення представника КВІ Лугинського районного пірозділу Лукиші А.В., думку прокурора, яка підтримала подання та просила звільнити засудженого від призначеного судом покарання, засудженого, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про те, що дане подання підлягає задоволенню з наступних підстав.

За період випробування ОСОБА_2 за місцем проживання характеризується позитивно, іспитовий строк відбув благополучно, виконав покладені на нього обов'язки, не допустив систематичних правопорушень, що потягли за собою адміністративні стягнення, не вчинив нового злочину і тим самим довів своє виправлення, а тому він підлягає звільненню від покарання.

Керуючись, ст. 78 КК України, п. 9 ч.1 ст.537, ст.539 КПК України, ч.2 ст.165 КВК України, суд,-

У Х В А Л И В:

Подання задовольнити.

Звільнити ОСОБА_2 від покарання призначеного йому вироком Лугинського районного суду Житомирської області від 13 лютого 2012 року за ч. 3 ст. 185 КК України у виді трьох років позбавлення волі.

Зняти ОСОБА_2 з обліку у кримінально - виконавчій інспекції.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Лугинський районний суд протягом семи днів з дня її оголошення.


Суддя Б. П. Нечуй