Справа № 0417/12546/2012
УХВАЛА
Іменем України
12 лютого 2013 року
Справа № 2/202/400/2013
12 лютого 2013 року Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська у складі:
головуючого судді Колесніченко О.В.,
при секретарі Абаровському І.О.,
за участю представника позивача Чудненко В.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Дніпропетровську цивільну справу за позовом публічного акціонерного товариства «Полтава-банк» до ОСОБА_2, Дніпропетровської міської ради, треті особи - Шоста Дніпропетровська державна нотаріальна контора, ОСОБА_3, про встановлення факту прийняття спадщини та звернення стягнення на заставне майно, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Індустріального районного суду м. Дніпропетровська перебуває цивільна справа за позовом ПАТ «Полтава-банк» до ОСОБА_2, Дніпропетровської міської ради, треті особи - Шоста Дніпропетровська державна нотаріальна контора, ОСОБА_3, про встановлення факту прийняття спадщини та звернення стягнення на заставне майно.
В судовому засіданні представник позивача Чудненко В.М., після зміни позовних вимог, діючи на підставі довіреності від 27 лютого 2012 року, дійсної до без права передоручення строком до 27 лютого 2013 року, без застережень щодо обмеження в представництві (а.с.10) клопотав про залишення позовної заяви без розгляду в частині вимог про встановлення факту прийняття спадщини ОСОБА_2 після померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 іпотекодавця ОСОБА_4, про що подав письмове клопотання.
Відповідачі ОСОБА_2, Дніпропетровська міська рада, заперечень проти позову не надали, будучи належним чином повідомленими про час і місце розгляду справи, в судове засідання не з'явилися, причин не повідомили, своїх представників до суду не направили.
Суд, вислухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку, що за принципом диспозитивності відповідно до ст.11 ЦПК України за наявності такої заяви, з урахуванням відсутності обмежень представника на вчинення даної процесуальної дії, у відповідності з вимогами п. 5 ч. 1 ст.207 ЦПК України належить постановити ухвалу про залишення без розгляду заявленої частини позовних вимог.
На підставі викладеного, керуючись п.5 ч.1 ст. 207, ст.210 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву публічного акціонерного товариства «Полтава-банк» до ОСОБА_2, Дніпропетровської міської ради, треті особи - Шоста Дніпропетровська державна нотаріальна контора, ОСОБА_3, про встановлення факту прийняття спадщини та звернення стягнення на заставне майно в частині вимог про встановлення факту прийняття спадщини ОСОБА_2 після ОСОБА_4 - залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'яти днів з дня її оголошення до апеляційного суду Дніпропетровської області через Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга може бути подана протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя О.В. Колесніченко
- Номер: 6/202/172/2017
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 0417/12546/2012
- Суд: Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Колесніченко О.В.
- Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.07.2017
- Дата етапу: 27.07.2017
- Номер: 2-п/202/4/2020
- Опис:
- Тип справи: на заяву про перегляд заочного рішення
- Номер справи: 0417/12546/2012
- Суд: Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Колесніченко О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Залишено без розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.06.2019
- Дата етапу: 19.02.2020
- Номер: 22-ц/803/5144/20
- Опис: встановлення факту прийняття спадщини, звернення стягнення на предмет іпотеки
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 0417/12546/2012
- Суд: Дніпровський апеляційний суд
- Суддя: Колесніченко О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.03.2020
- Дата етапу: 27.03.2020
- Номер: 22-ц/803/5144/20
- Опис: встановлення факту прийняття спадщини, звернення стягнення на предмет іпотеки
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 0417/12546/2012
- Суд: Дніпровський апеляційний суд
- Суддя: Колесніченко О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.03.2020
- Дата етапу: 01.10.2020