Справа № 296/712/13- п
3/296/286/13
Постанова
Іменем України
"04" лютого 2013 р. м.Житомир
Суддя Корольовського районного суду м. Житомира Скрипка О.В., розглянувши матеріали адміністративної справи, яка надійшла від Корольовського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.160 КУпАП ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, ідентифікаційний номер НОМЕР_1,
В С Т А Н О В И В:
12 січня 2013 р. о 12 год. 00 хв. по вул.Хлібній,16 в м. Житомирі, ОСОБА_1 здійснював торгівлю продуктами харчування (картоплею) в невстановленому місці.
Правопорушник ОСОБА_1, будучи належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи, до суду не з’явився. В письмових поясненнях до протоколу про адміністративне правопорушення вину визнав.
Дослідивши адміністративний матеріал, прихожу до висновку, що вина ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення передбаченого ч.1 ст. 160 КУАП доведена повністю та підтверджена протоколом про адміністративне правопорушення серії ЖИ №995399 від 12.01.2013 р., рапортом ДІМ Корольовського РВ УМВС України в Житомирській області ОСОБА_2 від 12.01.2013 р., письмовими поясненнями ОСОБА_1, протоколом огляду місця пригоди від 12.01.2013 р.
При накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, обставини справи, що пом’якшують та обтяжують відповідальність.
Обставинами, що пом’якшують відповідальність ОСОБА_1 є визнання вини та щире розкаяння.
Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1, не встановлено.
З огляду на викладене, на ОСОБА_1 доцільно накласти стягнення у виді штрафу.
На підставі наведеного, керуючись ст..ст.221, 283, 284 КУпАП та відповідно до ч.1 ст.160 КУпАП, суддя -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 160 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 20 (двадцять) гривень без конфіскації предметів торгівлі.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено поданням прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, подання прокурора подаються до апеляційного суду Житомирської області через Корольовський районний суд м. Житомира.
Постанова суду у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку оскарження (опротестування) цієї постанови і може бути пред’явлена до виконання протягом трьох місяців з дня набрання нею законної сили.
Cуддя О. В. Скрипка