Судове рішення #2779382

Справа № 1-91/2007

ВИРОК

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

15 жовтня 2007                     Трускавецький   міський    суд   Львівської   області

в складі: головуючого-судді                 Грицьківа В.Т.

при секретарі                                     Поварьошкіній О.О.

з участю прокурора                          Малахівського Ю.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Трускавці справу про обвинувачення: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця м. Стебник, Львівської області, громадянина України, українця, непрацюючого, одруженого, освіта середня, проживаючого в АДРЕСА_1, раніше не судимого, у вчиненні злочину,   передбаченого ст.ст.342 ч.2, 345 ч.2 КК України;

встановив:

ОСОБА_1 27 липня 2007 року близко 19-20 години, знаходячись в стані алкогольного сп"яніння в приміщенні квартири АДРЕСА_2 вчинив активну фізичну протидію дільничому інспектору Трускавецького MB ГУМВСУ у Львівській області ОСОБА_2 під час виконання ним службових обов'язків, при цьому нанісши ОСОБА_2 легкі тілесні ушкодження та пошкодив форменний одяг.

Як на досудовому слідстві так і в ході судового розгляду підсудний ОСОБА_1 повністю визнав себе винним в скоєних злочинах, щиро розкаюється у вчиненому та просить не застосовувати суворе покарання, а по суті пред"явленого обвинувачення показав, що він 27.07.2007 року зустрів свого знайомого Василя з яким випили 0,5 літра горілки і пляшку пива. Після цього він пішов до квартириАДРЕСА_2 де проживає його дружина, двоє дітей та теща. Постукавши у двері, йому ніхто не відчинив і він пішов геть. Йдучи по вул.Стуса у м.Трускавці до нього під"їхав міліцейський автомобіль і працівники міліції запропонували йому поїхати до цієї ж квартири для написання пояснення. Приїхавши на квартиру, він почав сваритися з тещею, а міліціонери його почали заспокоювати. Він на міліціонерів уваги не звертав. Після цього, він рукою наніс удар в область обличчя одному з міліціонерів, від чого останній впав. Він підійшов до міліціонера, який лежав, і почав шарпати його за сорочку та пагони, внаслідок чого відірвав пагон та ґудзики на сорочці.

Крім визнання підсудним своєї вини, його вина у вчинених злочинах доведена і іншими доказами, зібраними по справі, які в судовому засіданні не досліджувались, оскільки проти цього не заперечували учасники судового розгляду і фактичні обставини справи ніким не оспорювалися, тому суд не має сумнівів у добровільності та істинності їх позицій.

Суд вважає, що дії підсудного ОСОБА_1 вірно кваліфіковано за ст.ст. 342 ч.2, 345 ч.2 КК України, з чим погоджуються як він так і інші учасники процесу, оскільки ОСОБА_1 вчинив опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов'язків та умисно заподіяв працівникові правоохоронного органу легкі тілесні ушкодження у зв"язку з виконанням цим працівником службових обов'язків.

При обранні міри покарання підсудному ОСОБА_1, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину. Обставиною яка обтяжує покарання підсудного Гапона В.І є вчинення ним злочину у стані алкогольного сп»яніння.

 

При обранні виду і розміру покарання підсудному ОСОБА_1, суд приймає до уваги те, що підсудний вину визнав повністю, щиро покаявся у вчиненому, раніше не судимий, підсудний позитивно характеризується по місцю проживання, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, на обліку у лікарів нарколога та психіатра не стоїть, у потерпілого відсутні будь-які притензії матеріального чи морального характеру.

З врахуванням наведеного,  суд вважає,  що підсудний може  бути  виправлений та

перевихований без ізоляції від суспільства, а тому до нього слід застосувати ст. 75 КК України,

звільнивши його від відбування покарання'з випробовуванням.

Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд -

засудив:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 342 ч.2 КК України і призначити йому покарання за ст.342 ч.2 КК України у виді позбавлення волі на строк один рік.

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 345 ч.2 КК України і призначити йому покарання за ст.345 ч.2 КК України у виді позбавлення волі на строк три роки.

На підставі ст.70 КК України    ОСОБА_1 призначити

покарання  шляхом  поглинення     менш  суворого  покарання  більш  суворим  і  остаточно

призначити покарання у виді трьох років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбуття

покарання з випробовуванням з іспитовим строком два роки, якщо він протягом встановленого

іспитового строку не вчинить нового злочину..

На підставі ст.76 КК України покласти на засудженого ОСОБА_1 такі обов"язки:

-     не  виїжджати  за межі  України  на постійне  місце  проживання  без  дозволу  органу

кримінально - виконавчої системи;

·        повідомляти органи    кримінально - виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання;

·        періодично з"являтися для реєстрації в органи кримінально - виконавчої системи.

Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу обрану відносно ОСОБА_1 залишити без змін - підписку про невиїзд.

Речовий доказ - форменну сорочку ДІМ Трускавецького ГУМВСУ у Львівській області ОСОБА_2 повернути ОСОБА_2.

На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Львівської області протягом 15 діб з часу його оголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація