Судове рішення #27708583

справа № 1309/9972/12


УХВАЛА


06 лютого 2013 року суддя Залізничного районного суду м. Львова Бориславський Ю.Л., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, суд, -


в с т а н о в и в:


Сторони в судове засідання, призначене на 15.45 год. 04.02.2013 року не з’явилися, хоча належним чином були повідомлені про дату, час та місце розгляду справи, що стверджується повідомленнями про вручення поштових відправлень, про причини неявки не повідомили та не подали заяви, про розгляд справи за їх відсутності.

          Згідно ч.1 ст.169 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в межах строків, встановлених статтею 157 цього Кодексу, першої неявки без поважних причин належним чином повідомленого позивача в судове засідання або неповідомлення ним про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності;

З наведених обставин судовий розгляд справи слід відкласти на 15 год. 00 хв. 01.03.2013 року, який відбудеться в приміщенні Залізничного районного суду м. Львова за адресою м. Львів, вул. С. Бандери, 3, під головуванням судді Бориславського Ю. Л., про що належним чином повідомити сторони.

Керуючись ст.ст. 169, 208, 209 ЦПК України,


у х в а л и в:


Відкласти розгляд цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу на 15 год. 00 хв. 01.03.2013 року, про що належним чином повідомити сторони.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя:                                                    /підпис/


З оригіналом згідно.


Суддя:                                                                      Бориславський Ю. Л.





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація