АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Провадження № 22-ц/774/1938/13 Справа № 2/0414/418/12 Головуючий у 1 й інстанції - Пода О.М. Доповідач - Григорченко Е.І.
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
31.01.2013 року м. Дніпропетровськ
Суддя судової палати по цивільним справам апеляційного суду Дніпропетровської області Григорченко Е.І. ознайомившись із апеляційною скаргою ОСОБА_3 на ухвалу Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області від 04 грудня 2012 року по справі за позовом прокурора в м. Жовті Води до ОСОБА_4 в інтересах неповнолітнього ОСОБА_3, треті особи -орган опіки та піклування виконавчого комітету Жовтоводської міської ради, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, державного нотаріуса Жовтоводської державної нотаріальної контори Морозюк В.О. про визнання договору купівлі-продажу нерухомості нікчемним
в с т а н о в и в:
Апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 297, 298 ЦПК України, -
у х в а л и в:
Відкрити апеляційне провадження та розпочати підготовчі дії для призначення справи до розгляду в апеляційному суді.
Надіслати копії апеляційних скарг особам, які беруть участь у справі і встановити строк до 11 лютого 2013 року, протягом якого можуть бути подані ними заперечення, або протягом якого сторони мають право приєднатися до апеляційної скарги.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
- Номер: 22-ц/774/8928/15
- Опис: про визнання договору нікчемним
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2/0414/418/12
- Суд: Апеляційний суд Дніпропетровської області ( м. Дніпропетровськ)
- Суддя: Григорченко Е.І.
- Результати справи: постановлено ухвалу про повне або часткове скасування рішення і передано справу на новий розгляд до суду першої або апеляційної інстанції
- Етап діла: Розглянуто у касаційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.09.2015
- Дата етапу: 24.02.2016