У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 серпня 2008 року м. Київ
Суддя Верховного Суду України Жайворонок Т.Є., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1на ухвалу Кіровського районного суду
м. Донецька від 25 січня 2008 року та ухвалу апеляційного суду Донецької області від 12 травня 2008 року у справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_1до ОСОБА_3про відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою,
в с т а н о в и в:
Рішенням Кіровського районного суду м. Донецька від 20 грудня 2007 року позов ОСОБА_2., ОСОБА_1. задоволено частково. Стягнуто з ОСОБА_3. на користь ОСОБА_1. 2 583 грн. 38 коп. матеріальної шкоди та 413 грн.
50 коп. судових витрат, а також на користь ОСОБА_2. 1 000 грн. моральної шкоди та 16 грн. судових витрат.
16 січня 2008 року ОСОБА_1. звернулася до суду із заявою про ухвалення додаткового рішення у справі, в якій просила стягнути з відповідача на її користь суму індексації завданої їй шкоди в розмірі 2 996 грн. 88 коп.
Ухвалою Кіровського районного суду м. Донецька від 25 січня 2008 року, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду Донецької області від 12 травня 2008 року, в задоволенні заяви ОСОБА_1. відмовлено.
У касаційній скарзі ОСОБА_1. просить скасувати ухвалу Кіровського районного суду м. Донецька від 25 січня 2008 року та ухвалу апеляційного суду Донецької області від 12 травня 2008 року, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права й порушення норм процесуального права, та вирішити питання по суті.
Касаційна скарга не може бути прийнята до провадження з таких підстав.
Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Із оскаржуваних ухвал та доданих до них матеріалів убачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо неправильного застосування судами норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.
На підставі наведеного та керуючись пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_1до ОСОБА_3про відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою, за касаційною скаргою ОСОБА_1на ухвалу Кіровського районного суду м. Донецька від 25 січня
2008 року та ухвалу апеляційного суду Донецької області від 12 травня
2008 року.
Копію ухвали разом з доданими до касаційної скарги матеріалами направити скаржниці.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Верховного Суду України Т.Є. Жайворонок