Судове рішення #27546191

Єдиний унікальний номер 422/11055/12

2/205/116/13



Д О Д А Т К О В Е Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


30 січня 2013 року Ленінський районний суд м. Дніпропетровська у складі:

головуючого судді Тауса М.М.

при секретарі Волкобоєвій А.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську питання про ухвалення додаткового рішення по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав, третя особа Орган опіки та піклування Ленінської районної у місті Дніпропетровську ради, -


В С Т А Н О В И В:


Рішенням Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 25 січня 2013 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав, третя особа Орган опіки та піклування Ленінської районної у місті Дніпропетровську ради задоволені позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав та позбавлено ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, батьківських прав у відношенні його неповнолітнього сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2.

Однак, по даній справі суд не вирішив питання про судові витрати.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 220 ЦПК України, суд, що ухвалив рішення, може за заявою осіб, які беруть участь у справі, чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо судом не вирішено питання про судові витрати.

Вирішуючи питання щодо розподілу судових витрат, суд виходить з того, що позовні вимоги позивачки задоволені повність, відповідач від сплати судових витрат не звільнений, отже, відповідно до ч. 1 ст. 88 ЦПК України, судові витрати підлягають відшкодуванню позивачу за рахунок відповідача

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 88, 220 Цивільно-процесуального кодексу України, суд,

В И Р І Ш И В:


Стягнути з ОСОБА_2 (іпн. НОМЕР_1) на користь ОСОБА_1 (іпн. НОМЕР_2) 107 (сто сім) гривень 30 копійок судових витрат на оплату судового збору.


Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Ленінський районний суд м. Дніпропетровська протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.



Суддя М.М. Таус




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація