Справа №1-81/08
В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 травня 2008 року м.Кодима, Одеської області
Кодимський районний суд Одеської області в складі:
головуючого-судді Гури А.І.
при секретарі Журбі С.П.
за участю прокурора Пояцики С.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Кодима, Одеської області кримінальну справу по обвинуваченню:
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженки с. Сальник, Калинівського району, Вінницької області, жителя с.Загнітково, Кодимського району, Одеської області, громадянки України, українки, не працюючої, із середньою освітою, в шлюбі не перебуваючу, раніше не судиму,
в скоєнні злочину, передбаченого ст. 185 ч.3 КК України,
В С Т А Н О В И В:
Підсудна, 8 березня 2008 року, близько 21 години, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння, шляхом вільного доступу, проникла до житлового будинку потерпілого ОСОБА_2 в с. Загнітково, Кодимського району, Одеської області, звідки таємно викрала 3000 гривен, спричинивши матеріальні збитки потерпілому.
Підсудна свою вину в скоєному визнала в повному обсязі та показала таке, що дійсно викрала гроші у потерпілого ОСОБА_2. Не може пояснити для чого це зробила. Викрадені гроші сховала у своєму помешканні, в дровах. В теперішній час все викрадене повернула потерпілому. Щиросердно кається в скоєному злочині.
Суд, зважаючи на те, що учасники судового розгляду не заперечують, визнав недоцільним дослідження доказів щодо тих фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються, при цьому з”ясувавши, що підсудний й інші учасники судового розгляду справи правильно розуміють зміст цих обставин і немає сумніву в добровільності й істинності їхньої позиції.
Викладене приводить суд до переконання в тому, що дії підсудного слід кваліфікувати за ст. 185 ч.3 КК України, тому, що вона здійснила таємне викрадення чужого майна (крадіжку) поєднану з проникненням у житло.
При обранні виду й міри покарання суд ураховує суспільну небезпеку вчиненого, тяжкість скоєного злочину, обставини справи, особистість підсудної.
До пом'якшуючих покарання обставин суд відносить щире каяття підсудної у вчиненому, першу судимість, відшкодування збитків, заподіяних злочином.
До обтяжуючих покарання обставин суд відносить перебування підсудної під час скоєння злочину у стані алкогольного сп»яніння.
Суд, з урахуванням перелічених пом”якшуючих покарання обставин, вважає за можливе засудивши підсудного до позбавлення волі, звільнити його від відбуття покарання, застосувавши дію ст.ст. 75,76 КК України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.323,324,332,333,334,335 КПК України, суд
З А С У Д И В:
ОСОБА_1 визнати винною в скоєнні злочину, передбаченого ст. 185 ч.3 КК України, призначивши їй покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі.
Застосовуючи положення ст. 75 КК України, звільнити засуджену від відбування призначеного покарання, якщо вона протягом одного року іспитового строку не скоїть нового злочину та виконає обов”язки, передбачені ст. 76 КК України:
- не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої системи;
- періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Запобіжний захід засудженій - підписку про невиїзд залишити
колишнім до набрання чинності вироком, після чого скасувати.
Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Одеської області на протязі 15 діб з моменту його проголошення, а засудженим, що утримується під вартою в той же строк з моменту отримання його копії.
Суддя А.І.Гура