Судове рішення #27518149

Справа № 585/260/13- ц

Номер провадження 2/585/206/13

Рядок стат звіту 46


У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

30 січня 2013 року м.Ромни

Суддя Роменського міськрайонного суду Сумської області Шунько Г.О., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-


в с т а н о в и в:

Позивач звернулася до суду з вказаним позовом, у якому просить розірвати шлюб між нею та відповідачем, зареєстрований 08 жовтня 2005 року.

Позовна заява подана з додержанням вимог ст. 119-120 ЦПК України.

Приймаючи до уваги характер спірних правових відносин, вимоги ст. 130 ЦПК України про те, що попереднє судове засідання не є обов'язковим, суд дійшов до висновку про відкриття провадження в справі, та про призначення справи до судового розгляду.


Керуючись ст. 11, 122 ЦПК України,


у х в а л и в:

Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Призначити судове засідання на 09 год. 00 хв. 11 лютого 2013 року в приміщенні Роменського міськрайонного суду (м. Ромни вул. Соборна, 12 каб. № 1).

Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати надати суду свої письмові пояснення з приводу заявленого позову, та (або) докази у випадку заперечення проти позову.

Ухвала суду може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала суду оскарженню не підлягає.



Суддя підпис...

Копія вірна:


Суддя Роменського міськрайонного суду Г. О. Шунько



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація