Судове рішення #275156
02-03/

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01032, м. Київ - 32, вул. Комінтерну, 16.

                                         тел. 230-31-77


У Х В А Л А

про повернення позовної заяви


"06" листопада 2006 р.                                                                                               № 02-03/


          Суддя Іваненко Я.Л., розглянувши матеріали

за позовом Комунального підприємства "Виробниче управління житлово-комунального господарства смт. Рокитне", смт. Рокитне     

до Комунального підприємства теплових мереж "Рокитнетепломережа", смт. Рокитне

про визнання актів приймання виконаних робіт недійсними та стягнення 28626 грн.,                                         

    

    встановив:

                    

До господарського суду Київської області надійшла позовна заява Комунального підприємства "Виробниче управління житлово-комунального господарства смт. Рокитне" до Комунального підприємства теплових мереж "Рокитнетепломережа" про визнання актів приймання виконаних робіт недійсними та стягнення 28626 грн.

Як вбачається із позовної заяви № 157 від 25.10.06 р. позивачем заявлено позовні вимоги: 1) про визнання актів приймання виконаних робіт, підписаних начальником КПВУЖКГ смт. Рокитне Гармаш В.М. та директором КПТМ Рокитнетепломережа Дейнекою М.О. недійсними; 2) про стягнення з КПТМ Рокитнетепломережа заборгованості за надані послуги по водопостачанню та водовідведенню в сумі 28626 грн.

До позовної заяви додано платіжне доручення № 803 від 24.10.06 про сплату держмита в розмірі 286,30 грн., що не може бути належним доказом сплати останнього у встановленому розмірі, оскільки відповідно до п. 10 Роз'яснення Вищого Арбітражного Суду України № 02-5/95 від 29.02.96 "Про деякі питання практики вирішення спорів, пов'язаних з відшкодуванням моральної шкоди" розмір ставок державного мита із позовних заяв про відшкодування моральної (немайнової) шкоди має визначатися відповідно до підпункту "б" пункту 2 статті 3 Декрету КМ України від 21.01.93 № 7-93. Якщо ж в одній позовній заяві об'єднані вимоги майнового та немайнового характеру, державне мито підлягає оплаті як за ставками, встановленими для позовів майнового, так і немайнового характеру (п. 36 Інструкції Головної державної податкової інспекції України від 22.04.1993 р. № 15 "Про порядок обчислення і справляння державного мита").

Відповідно до п. 4 ст. 63 ГПК України суддя повертає позовну заяву, якщо не подано доказів сплати державного мита у встановленому порядку.


За таких обставин, керуючись п. 4 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, -


УХВАЛИВ:

 

Позовну заяву Комунального підприємства "Виробниче управління житлово-комунального господарства смт. Рокитне" № 157 від 25.10.06 та додані до неї документи повернути без розгляду.          

Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення вказаних недоліків.





 Суддя                                                                                                         Іваненко Я.Л.     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація