Справа № 5-400/08
П О С Т А Н О В А
30 липня 2008 року с.Аполонівка
СОЛОНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
у складі: головуючого - судді -Трещової Н.М.,
при секретарі -Гагавчук Т.Л.,
за участю прокурора -Тімченка С.В.,
представника СВК-21 -Мокіча Д.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу в порядку виконання вироку за поданням адміністрації СВК-21 та спостережної комісії Солонянської райдержадміністрації про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким засудженому:
ОСОБА_1, 1982 року народження, засудженому 02.02.2005 року Васильківським районним судом Дніпропетровської області за ч.2 ст.289, 71 КК України до 5 років 2 місяців позбавлення волі.
Початок строку: 10.01.2005 року
Кінець строку : 10.03.2010 року
В С Т А Н О В И В :
Засуджений відбув 2/3 частини строку покарання.
Адміністрація ВТУ звернулася до суду з клопотанням про заміну засудженому не відбутої частини покарання у вигляді позбавлення волі більш м'яким, зважаючи на його зразкову поведінку та сумлінне ставлення до праці: працевлаштований робочим у їдальні установи. Має одне заохочення.
Суд, вислухавши пояснення представника адміністрації СВК-21, засудженого, думку прокурора, дослідивши матеріали справи та матеріали особової справи засудженого, вважає, що клопотання про заміну засудженому невідбутої частини покарання у вигляді позбавлення волі більш м'яким підлягає задоволенню, оскільки поведінка засудженого свідчить про те, що він став на шлях виправлення.
На підставі вищенаведеного та керуючись ст.82 КК України, ст.ст. 407, 409, 411 КПК України, суд
П О С Т А Н О В И В:
Замінити ОСОБА_1 невідбуту частину покарання - 1 рік 7 місяців 10 днів більш м'яким: обмеженням волі.
Запобіжний захід залишити - тримання під вартою.
З-під варти звільнити після прибуття до виправного центру. Зарахувати час слідування під вартою до виправного центру за правилами ст.72 КК України.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області протягом 7 днів.
ГОЛОВУЮЧИЙ: суддя
П Р О Т О К О Л
судового засідання
30 липня 2008 року Солонянський районний суд Дніпропетровської області
У складі: головуючої судді - Трещової Н.М.,
при секретарі -Гагавчук Т.Л.
за уч.прокурора -Тімченка С.В.,
предст. СВК-21 -Мокіча Д.М..,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у с.Аполонівка справу в порядку виконання вироку за поданням адміністрації СВК-21 та спостережної комісії Солонянської райдержадміністрації про заміну невідбутого покарання більш м'яким засудженому ОСОБА_1
У судове засідання з”явилися засуджений, представник СВК-21.
Головуючий встановлює особу засудженого:
ОСОБА_1, 1982 року народження, засуджений 02.02.2005 року Васильківським районним судом Дніпропетровської області за ч.2 ст.289, 71 КК України до 5 років 2 місяців позбавлення волі.
Оголошено склад суду: головуюча - суддя Трещова Н.М., при секретарі Гагавчук Т.Л., за участю прокурора Тимченка С.В..
Головуюча роз”яснює право на відвід судді, секретарю судового засідання, прокурору.
Відводу немеє.
Головуюча роз”яснила засудженому права.
Засуджений права зрозумів, клопотань не маю.
Суд переходить до розгляду обставин по справі.
Представник СВК-21 пояснив: Засуджений за період відбування покарання зарекомендував себе з позитивної сторони, до праці ставиться сумлінно: працевлаштований робочим у їдальні установи. Має 1 заохочення. Клопочемо про заміну невідбутого покарання більш м”яким, за станом здоров”я може бути переведеним на обмеження волі.
Засуджений пояснив: Прошу пом”якшити мені покарання.
Головуюча оголошує: матеріали особової справи, характеристику, довідку про стягнення і заохочення, медичний висновок, довідку про виконання норм виробітку.
Доповнень не надійшло.
Прокурор: Не заперечую проти задоволення подання і заміни засудженому не відбуту частину покарання більш м”яким - обмеженням волі.
Головуюча йде до нарадчої кімнати. По виході оголошує постанову, роз”яснює порядок та строки її оскарження, наслідки порушення режиму на обмеженні волі.
Судове засідання закінчено 30 липня 2008 року.
Головуюча : Секретар: