Справа №2-281/07р.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 жовтня 2007 року смт Ємільчине
Ємільчинський районний суд Житомирської області
в складі: головуючої - судді Прищепи Т.П.
при секретарі Денисюку О.В.
розглянув у відкритому судовому засіданні в смт Ємільчине цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 - про розірвання шлюбу, -
встановив:
ОСОБА_1 /далі позивачка/ звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2/далі відповідач/, в якому просила розірвати шлюб між ними, який був зареєстрований 23 серпня 2001 року у відділі РАЦС м. Рівне, актовий записНОМЕР_1.
25 липня 2007 року на попереднє відкрите судове засідання з'явилася позивачка, судову повістку отримала вчасно, що засвідчує повідомлення про вручення поштового відправлення № 5181. Відповідач в судове засідання не з'явився, про час та місце слухання справи був повідомлений належним чином, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення № 49, про причини неявки суд не повідомив.
Сторони викликалися в судове засідання на 01, 08, серпня, 21 вересня 2007 року, куди вони не з'являлися, поштова кореспонденція поверталася з позначкою «адресат не проживає за вказаною адресою».
У відповідності до ч. 1 ст. 77 ЦПК України сторони та інші особи які беруть участь у справі, зобов'язані повідомляти суд про зміну свого місця проживання під час провадження справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання судова повістка надсилається на остатню відому адресу і вважається доставленою, навіть якщо особа за цією адресою більше не проживає, а тому керуючись п.3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд, залишає позовну заяву без розгляду.
На підставі викладеного та керуючись п.3 ч. 1 ст. 207, 292, 294 ЦПК України, суд, -
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 - про розірвання шлюбу залишити без розгляду, у зв'язку з повторною неявкою позивачки в судове засідання.
Роз'яснити позивачці, що після усунення недоліків, які стали причиною залишення позовної заяви без розгляду вона має право повторно звернутися в суд з тим же позовом.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п'яти днів до Ємільчинського районного суду починаючи з дня проголошення ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до цивільної палати Житомирського апеляційного суду через Ємільчинський районний суд протягом десяти днів після подачі заява про апеляційне оскарження.
- Номер: 2-зз/569/48/19
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-281/07
- Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
- Суддя: Прищепа Т.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.08.2019
- Дата етапу: 08.10.2019