Судове рішення #27403771

2-а/1312/548/12


У Х В А Л А


"19" грудня 2012 р.

Суддя Личаківського районного суду м.Львова Мартинишин Я.М.,

вивчивши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Управління ДАІ ГУ МВС України в Івано-Франківській області, інспектора ОДР ВДАІ Галицького РВУМВС Боєчко Т.М. про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення, -

встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачів про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення від 09.05.2012 року.

Позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 105,106 КАС України, підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства, підсудна Личаківському районному суду м. Львова, підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження - відсутні.

Вважаю, що необхідності в проведенні попереднього судового засідання немає, тому справу слід призначити до судового розгляду.

Керуючись ст. 107 КАС України, суд -

ухвалив:

Відкрити провадження 2-а/1312/548/12 у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління ДАІ ГУ МВС України в Івано-Франківській області, інспектора ОДР ВДАІ Галицького РВУМВС Боєчко Т.М. про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення.

Призначити судовий розгляд на 12:00 год. 22 січня 2013 року в приміщенні суду.

Зобов'язати відповідача -суб'єкта владних повноважень, надати у разі заперечення проти позову всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, з приводу якого подано позов.

Зобов'язати сторони подати свої докази суду до початку розгляду справи по суті.

Копію ухвали направити сторонам, відповідачам - направити копію позову та додатками до нього.

Розгляд справи проводити суддею одноособово.

Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, їх права та обов'язки, передбачені:

- ст. 49 КАС України:

1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.

2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:

1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

2) знайомитися з матеріалами справи;

3) заявляти клопотання і відводи;

4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;

9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

- ст 51 КАС України:

1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.

В судове засідання викликати позивача, представників відповідача, відповідача.

Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація