Справа №580/1/13-к Головуючий у суді у 1 інстанції - Стеценко
Номер провадження 11-сс/788/35/13 Суддя-доповідач - ОСОБА_1
Категорія - Клопотання слідчого чи прокурора
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 січня 2013 року колегія суддів з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Сумської області в складі:
головуючого-судді - Пархоменко О. М.,
суддів - Забари І. К., Сахнюка В. Г.,
з участю прокурора - Кононенко К.М.
розглянула у відкритому судовому засіданні в місті Суми справу за апеляцією представника ТОВ «Лебединський райагробуд» Сумської області на ухвалу слідчого судді Лебединського районного суду Сумської області від 4 січня 2013 року, якого було частково задоволено клопотання слідчого і накладено арешт на майно ТОВ «Лебединський райагробуд» Сумської області, -
ВСТАНОВИЛА:
До розгляду справи в суді апеляційної інстанції від представника ТОВ «Лебединський райагробуд» Рішки Д.С. надійшло клопотання про відкликання поданої апеляційної скарги, оскільки 18 січня 2013 року Лебединським районним судом за наслідками розгляду поданого, товариством з обмеженою відповідальністю «Лебединський райагробуд», клопотання було прийнято ухвалу про скасування арешту, тобто обставини, які послугували підставою для подачі апеляційної скарги, відпали.
Інші учасники провадження апеляційної скарги на оскаржувану ухвалу слідчого судді не подали.
За таких обставин, в силу ст. 403 КПК України апеляційний суд закриває апеляційне провадження у справі
Керуючись ст.ст. 403, 419 КПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Закрити апеляційне провадження по ухвалі слідчого судді Лебединського районного суду Сумської області від 04 січня 2013 року про накладення арешту на майно ТОВ «Лебединський райагробуд» за матеріалам досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12012200090000111 за апеляційною скаргою представника ТОВ «Лебединський райагробуд» Рішки Д.С..
СУДДІ:
Пархоменко О. М. Забара І. К. Сахнюк В. Г.