Судове рішення #27394719

Справа № 559/188/13- п


П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


18 січня 2013 року Cуддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області Юзьвяк Б.Г., розглянувши матеріали, які надійшли від Дубенського МВ УМВС України в Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності , ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого пенсіонер, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 за ч. 1 ст. 191, ч. 1 ст. 190 КУпАП, роз'яснивши ст. 268 КУпАП ,


В С Т А Н О В И В :


ОСОБА_1 15.01.2013 року порушив правила зберігання мисливської рушниці ТОЗ-34, К-12,2 ств, № Я24140, дозвіл №00337 дійсний до 01.03.2015 р, а саме зберігав дану зброю не в сейфі, а на дивані в житловій кімнаті, також 15.01.2013 року ОСОБА_1 зберігав по місцю проживання мисливську гладкоствольну рушницю ИЖ27Е1С, К-12,2 ств., №МО04704, без відповідного на те дозволу органу внутрішніх справ.


В суді ОСОБА_1 свою вину визна у повному обсязі, щиро розкаявся у вчиненому.

На підставі викладеного, суд приходить до висновку , що правопорушення мало місце і скоїв його ОСОБА_1.

При призначенні виду адміністративного стягнення суд, враховує обставини, що пом'якшують відповідальність за адміністративне правопорушення - щире каяття порушника. Обставини, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення порушником по справі відсутні.

Згідно ч. 2 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи, які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладаються в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Керуючись ч.. 2 ст. 36, ч. 1 ст. 191, ч. 1 ст. 190, ст.283-284, ст.294 КУпАП, -


П О С Т А Н О В И В:


ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 191 та ч.1 ст.190 КУпАП та притягнути до адміністративної відповідальності у виді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень в прибуток держави .

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Рівненської області через Дубенський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня її винесення.




Суддя :


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація