Судове рішення #27394644

Справа № 559/57/13- п





П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


18.01.2013 Суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області Юзьвяк Б.Г.,


розглянувши адміністративний матеріал про притягнення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, командира дорожньо-комендантського батальйону 107 центру дорожнього забезпечення військової частини в/ч А1519, підполковника ЗС України, на даний час звільнений у запас, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2,

           до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.172-2 КУпАП,

роз’яснивши ст.268 КУпАП



ВСТАНОВИВ:


Підполковник ОСОБА_1, який є суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення, а саме військовою посадовою особою Збройних Сил України, обіймаючи посаду командира           дорожньо-комендантського батальйону 107 центру дорожнього забезпечення військової частини в/ч А1519, що розташовується в м.Дубно Рівненської області, використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, з метою одержання неправомірної вигоди, 24.12.2012 року, 25.12.2012 року та 26.12.2012 року віддав усний наказ підлеглому військовослужбовцю контрактної служби ОСОБА_2 надати йому безоплатні послуги, а саме виконати ремонтні роботи у його власному гаражі по вул.Семидубській, 18 в м.Дубно.

Зокрема згідно довідки з в/ч А1519 від 26.12.2012 року №625, сержант ОСОБА_2 з 24 грудня по 26 грудня 2012 року знаходився на військовій службі та протягом робочого дня виконував свої функціональні обов’язки.

Водночас встановлено, що вказаний військовослужбовець в/ч А1519 24 грудня, 25 грудня та 26 грудня 2012 року здійснював різного роду ремонтні роботи в гаражі ОСОБА_1 по вул.Семидубській, 18 в м.Дубно, що належить матері ОСОБА_1, ОСОБА_3

Таким чином командир дорожньо-комендантського батальйону 107 центру дорожнього забезпечення військової частини в/ч А1519, порушив встановлену законом заборону щодо використання своїх службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з метою одержання неправомірної вигоди у вигляді отримання безоплатної послуги, передбаченої ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції".

В суді ОСОБА_1 винним себе визнав повністю, та розкаявся у скоєному правопорушенні.

В данному випадку вина ОСОБА_1 у вчиненні корупційного правопорушення доведена. Так він є суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення, як військова посадова особа Збройних Сил України (пункт «г» частини 1 ст.4 Закону). Одержання неправомірної вигоди у вигляді безоплатної послуги з використання своїх службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей – доведено.

Санкція ч.1 ст.172-2 КУпАП передбачає конфіскацію неправомірної вигоди матеріального характеру. В цьому разі неможливо конфіскувати неправомірну вигоду, що отримана у виді ремонтних робіт в приміщенні гаража, як безоплатної послуги, тому суд не застосовує такої конфіскації.

Керуючись ч.1 ст.172-2 КУпАП,



ПОСТАНОВИВ:


ОСОБА_1 піддати штрафу в розмірі 850 (вісімдесят п'ятдесят) гривень в прибуток держави без конфіскації незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру.


Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів до Апеляційного суду Рівненської області, через Дубенський міськрайонний суд.


Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація