Справа № 2218/11562/2012
УХВАЛА
23.01.2013
Хмельницький міськрайонний суд в складі:
головуючого - судді Граб Л.С.
з участю секретаря - Базарник Є.Я.,
позивача - ОСОБА_1,
представника позивача - ОСОБА_2,
представника відповідача
Хмельницької обласної ради - Назаренко В.,
представника відповідача Хмельницької
обласної державної адміністрації - Циц С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Хмельницькому цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Хмельницької обласної ради, Хмельницької обласної державної адміністрації про зобов'язання Хмельницьку обласну раду виплатити йому заборгованість по виплаті грошової компенсації за невикористані відпустки, незаконно утримані кошти за використані дні щорічної відпустки та стягнення моральної шкоди,
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Хмельницької обласної ради, Хмельницької обласної державної адміністрації про зобов'язання Хмельницьку обласну раду виплатити йому заборгованість по виплаті грошової компенсації за невикористані відпустки, незаконно утримані кошти за використані дні щорічної відпустки в сумі 15 601,00 грн. та стягнення моральної шкоди в сумі 15 000 грн.
Представник відповідача - Хмельницької обласної ради звернувся до суду з клопотанням про закриття провадження у справі, посилаючись на те, що розгляд даної справи слід проводити за правилами кодексу адміністративного судочинства, оскільки позивач ОСОБА_1 01.07.2002 року був прийнятий на службу в органах місцевого самоврядування згідно з розпорядженням голови обласної ради від 01.07.2002 року №44-к на посаду помічника голови обласної ради та 01.07.2002 року він склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та на час звільнення працював на посаді головного спеціаліста відділу внутрішньої політики виконавчого апарату Хмельницької обласної ради та був посадовою особою місцевого самоврядування, посаду якого віднесено до 5 категорії, було присвоєно 9 ранг посадової особи місцевого самоврядування.
Представник відповідача - Хмельницької обласної державної адміністрації звернувся до суду з клопотанням про закриття провадження у справі, оскільки розгляд даної справи слід проводити за правилами кодексу адміністративного судочинства, зважаючи на те, що позивач ОСОБА_1 21.04.1994 року прийняв присягу державного службовця та за період роботи йому було присвоєно 9 ранг державного службовця, а при звільненні він обіймав посаду помічника першого заступника голови обласної державної адміністрації віднесеної до 5 категорії посад державних службовців.
Позивач та його представник відносно заявлених клопотань поклались на думку суду.
Суд, заслухавши пояснення сторін, оглянувши матеріали цивільної справи, вважає, що провадження по даній цивільній справі слід закрити, зважаючи на те, що дана справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства, а - в порядку адміністративного судочинства, оскільки позивач ОСОБА_1 звернувся з позовом до суду щодо спору, який стосується проходження ним публічної служби.
У відповідності до п.1 ч.1 ст.205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Згідно ч.3 ст.206 ЦПК України у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.
Керуючись п.1 ч.1 ст. 205, ч.3 ст. 206, п.14 ч.1, ст.293, 294 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
Провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Хмельницької обласної ради, Хмельницької обласної державної адміністрації про зобов'язання Хмельницьку обласну раду виплатити ОСОБА_1 заборгованість по виплаті грошової компенсації за невикористані відпустки, незаконно утримані кошти за використані дні щорічної відпустки в сумі 15 601,00 грн. та стягнення моральної шкоди в сумі 15 000 грн., закрити та роз"яснити ОСОБА_1 можливість розгляду даного спору в порядку адміністративного судочинства - в адміністративному суді.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня отримання копії даної ухвали.
Суддя Л.С. Граб