Справа № 2218/21408/2012
УХВАЛА
23.01.2013
Хмельницький міськрайонний суд в складі:
головуючої - судді Граб Л.С..
з участю секретаря - Базарник Є.Я.,
скаржника - ОСОБА_1,
відповідача по справі - ОСОБА_2,
державного виконавця - Процюка О.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Хмельницькому скаргу ОСОБА_1 про визнання рішення державного виконавця неправомірним та скасування постанови,
встановив:
ОСОБА_1 звернулася до суду із скаргою про визнання рішення державного виконавця неправомірним та скасування постанови про закриття виконавчого провадження від 23.04.2010 року.
В судовому засіданні скаржник ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про залишення даної скарги без розгляду.
Відповідач по справі ОСОБА_2 та державний виконавець Процюк О.О. відносно задоволення даної заяви не заперечили.
Представник виконавчого комітету Хмельницької міської ради в судове засідання не з"явився, будучи належно повідомленим.
Суд, заслухавши пояснення учасників процесу, оглянувши заяву, матеріали скарги та цивільної справи, вважає, що дану скаргу слід залишити без розгляду, зважаючи на заяву ОСОБА_1.
Керуючись ст.ст. 384-387 ЦПК України, суд
ухвалив:
Скаргу ОСОБА_1 про визнання рішення державного виконавця неправомірним та скасування постанови про закриття виконавчого провадження від 23.04.2010 року.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Л.С. Граб