Судове рішення #2736589
Справа № 2-1335/08 рік

                                                                                               Справа    2-1335/08 рік

                                            З А О Ч Н Е       Р І Ш Е Н Н Я                           

                                            І М “Я  М          У К Р А Ї Н И

            15 вересня 2008 року Первомайський міськрайонний суд Харківської області у складі:  головуючого судді -  Страхової І.П., при секретарі - Лисенко Л.А., розглянувши у  відкритому  судовому засіданні в м. Первомайському Харківської  області  цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання  шлюбу, -                    

                                                       В С Т А Н О В И В :

            Позивач  просить задовольнити позов, посилаючись на докази:

            З відповідачем  перебуває  у шлюбі. В шлюбі мають неповнолітніх синів. З травня 2007 року сторони проживають окремо. Основною  причиною розірвання шлюбу є те, що  сторони  втрати любов та повагу один до одного, в сім”ї постійно відбуваються сварки. Сімейні відносини зупинені і поновлювати їх позивачка не має наміру. Спору про розподіл та місце мешкання спільних дітей сторони не мають.

            Відповідач належним чином повідомлявся про час розгляду справи, однак до суду не прибув про причини неявки суд не повідомив. Суд , вважає за можливе розглянути справу у відсутність відповідачки  з постановою по справі заочного  рішення.

            Позов підлягає задоволенню  за таких підстав:

            Сторони  перебувають  у шлюбі з 17 травня 2003 року. Мають неповнолітніх синів - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження. Основною  причиною розірвання шлюбу є втрата сторонами любові та поваги один до одного, що призвело до того, що подружжя з травня 2007 року проживають окремо. Сімейні відносини зупинені і відновлювати їх сторони не мають наміру. Спору про розподіл та місце мешкання спільних дітей сторони не мають.

            Суд приходить до висновку,  що сім'я розпалася  остаточно, зберегти її не видається можливим, тому шлюб потрібно розірвати. Витрати, щодо сплати  державного мита  за реєстрацію розірвання шлюбу в органах РАЦС, з урахуванням  перебування на утриманні позивачки неповнолітніх дітей, та думки позивача, слід  покласти  на  відповідача.

            На підставі зазначеного та керуючись ст. ст. 3,  10, 11, 60, 88, 213, 215 ЦПК України, ст. ст. 109, 110 СК України,-

                                                   В И Р І Ш И В:

            Вимоги позивача - задовольнити.

            Шлюб, зареєстрований 17 травня 2003 року  Закутнівською сільською радою Первомайського району Харківської  області за актовим записом НОМЕР_1  між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4 народження, уродженкою м. Балаклея, Харківської області та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5 народження, уродженцем с. Закутнівки, Первомайського району Харківської області - розірвати.

            Стягнути з відповідача за  оформлення  розірвання шлюбу в органах РАГСу  держмито у розмірі 10 гривень, позивача від сплати держмита в органах РАГСу - звільнити.

            Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга подається протягом  двадцяти днів  після подання заяви про апеляційне оскарження, безпосередньо до Апеляційного суду Харківської області, через місцевий суд..

 

                                                                  Суддя :

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація