Судове рішення #2735555
УХВАЛА

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

03 жовтня 2007 року колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Вінницької області в складі:

Головуючого: Колодійчука В.М.

Суддів: Іванюка М. В.,  Камзалова В.В.

При секретарі: Руденко О. М.

За участю: представника УМВС Радіщева В.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань апеляційного суду Вінницької області цивільну справу за заявою представника УМВС України у Вінницькій області про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Тульчинського районного суду від 6 липня 2007 року,  -

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Ухвалою Тульчинського районного суду від 6 липня 2007 ОСОБА_1  поновлено строк для пред'явлення виконавчого листа для виконання.

В заяві представник УМВС Радіщев В.О. просить поновити строк на подачу апеляційної скарги посилаючись на те,  що ухвали суду не отримували і про її постановления стало відомо лише 13.09.2007 року.

Колегія судців перевіривши заяву вважає,  що підстав до її задоволення немає виходячи зі слідуючого.

В заяві про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали суду представник УМВС посилається на те,  що про постановления її дізнався лише 10.09.2007р.

Проте як вбачається з матеріалів справи головний державний виконавець головного управління юстиції у Вінницькій області 16.08.2007р. направив УМВС у Вінницькій області копію постанови про відкриття виконавчого провадження.

За таких підстав колегія суддів вважає,  що апелянт мав можливість дотриматись п'яти денного строку визначеного ч.2  ст.  294 ЦПК України.

Керуючись  ст.  294 ЦПК України,  -

 

УХВАЛИЛА:

 

Апеляційну скаргу представника УМВС України у Вінницькій області на ухвалу Тульчинського районного суду від 6 липня 2007р. залишити без розгляду. Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Справа № 22 - 2207 / 2007 p.           Рішення ухвалено під головуванням Робак С. О.

Категорія.: 66                                     Доповідач  Колодійчук  В.М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація