Судове рішення #27305474

Справа № 462/186/13- ц


УХВАЛА

про залишення заяви без руху


03.01.2013 м. Львів


Суддя Залізничного районного суду м. Львова О.Б. Постигач розглянувши заяву ОСОБА_2 про скасування судового наказу виданого Залізничним районним судом м. Львова від 04.12.2012р. -

у с т а н о в и в:

02.01.2013 р. ОСОБА_2 звернувся до суду з заявою про скасування судового наказу від 04.12.2012 р. про стягнення з ОСОБА_2 на користь ЛКП «Богданівка»заборгованості за житлово-комунальні послуги у розмірі 9823, 45 грн.. Подана заява підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам ст. 105 ЦПК України.

Відповідно до ч. 1 ст. 105 ЦПК України боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про скасування судового наказу. Згідно ч. 3, 4 ст. 105 ЦПК України у заяві про скасування судового наказу має бути зазначено: 1) найменування суду, в який подається заява; 2) ім'я (найменування) стягувача та боржника, а також ім'я (найменування) представника боржника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження; 3) наказ, що оспорюється; 4) перелік документів, що додаються до заяви. Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві.

Як вбачається з тексту заяви, боржник ОСОБА_2 отримав копію судового наказу 24.12.2012 року, проте підтверджуючих документів про це до заяви про скасування судового наказу не надав. Крім того, заявник не додав до заяви про скасування судового наказу усіх копій документів, зокрема, копію судового наказу та копії документів для надання стягувачеві.. Отже, заявником не виконані вимоги ЦПК України щодо форми та змісту заяви про скасування судового наказу.

Відповідно до ст. 105 ч. 6 ЦПК України до неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу застосовуються норми статті 121 ЦПК України. Виходячи з положень ст. 121 ЦПК України, якщо позовна заява не відповідає вимогам, передбаченим ст. 119 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення без руху та надає строк для усунення недоліків.

Керуючись ст. ст. 105, 121 ЦПК України, -

у х в а л и в:

заяву ОСОБА_2 про скасування судового наказу виданого Залізничним районним судом м. Львова від 04.12.2012 р. - залишити без руху.

Надати заявнику строк для усунення недоліків зазначених в мотивувальній частині цієї ухвали -5 ( п'ять) днів.

Строк усунення недоліків обчислювати з дня отримання заявником ухвали.

Роз'яснити заявнику, що у разі не усунення недоліків до вказаного терміну заява вважатиметься не поданою та буде їй повернута.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя /підпис/ Постигач О.Б.

З оригіналом згідно

Суддя Постигач О.Б.




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація