Судове рішення #27270349

Донецький окружний адміністративний суд

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху


08 січня 2013 р. Справа № 805/163/13-а



Суддя Донецького окружного адміністративного суду Бабіч С.І., ознайомившись з матеріалами скарги Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі Донецької області до Начальника відділу державної виконавчої служби Першотравневого районного управління юстиції Донецької області про визнання бездіяльності неправомірною та зобов'язання вчинити певні дії, -


В С Т А Н О В И В:


Позивач, Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі Донецької області, звернувся до суду зі скаргою до Начальника відділу державної виконавчої служби Першотравневого районного управління юстиції Донецької області.

Позивач просить визнати бездіяльність начальника відділу державної виконавчої служби Першотравневого районного управління юстиції Донецької області неправомірною, зобов'язати начальника відділу державної виконавчої служби Першотравневого районного управління юстиції Донецької області провести заходи примусового виконання по вимозі про сплату боргу № Ф 172 від 26.11.2010 року на суму 632,46 гривень та вимозі про сплату боргу № Ф 172 від 21.02.2011 року на суму 656,34 гривень по СПД ФО ОСОБА_1, винести постанову про зведене виконавче провадження відносно всіх виконавчих проваджень про стягнення коштів з одного боржника - СПД ФО ОСОБА_1.

Пункт 3 ч.1 ст. 107 КАС України встановлює, що суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим ст. 106 цього Кодексу.

Відповідно до вимог статті 104 КАС України, позов пред'являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції.

Частина 1 статті 105 КАС України встановлює, що адміністративний позов подається до адміністративного суду у формі письмової позовної заяви, яка має відповідати вимогам, встановленим статтею 106 КАС України.

Згідно з п.п. 2, 3 ч.1 ст.106 КАС України, у позовній заяві зазначаються ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі та ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.

Вказані приписи законодавства позивачем не дотримані, оскільки позивачем подана до суду скарга, а не позовна заява, а сторонами по справі визначені (та вказані у скарзі) стягувач та боржник, відповідач до якого пред'явлені позовні вимоги в скарзі не визначений.

Відповідно до частини 1 статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Таким чином, суд вважає за необхідне позовну заяву залишити без руху та надати позивачу строк для усунення її недоліків, шляхом подання до суду позовної заяви з додержанням вимог, встановлених статтями 104, 105, 106 КАС України.

Враховуючи викладене та керуючись статтями 104-108, 160, 165, 181, 185, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України,


У Х В А Л И В:


Позовну заяву Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі Донецької області до Начальника відділу державної виконавчої служби Першотравневого районного управління юстиції Донецької області про визнання бездіяльності неправомірною та зобов'язання вчинити певні дії - залишити без руху.

Надати Управлінню Пенсійного фонду України в Першотравневому районі Донецької області строк до 28 січня 2013 року для усунення недоліків, шляхом подання до суду позовної заяви з додержанням вимог ст.ст. 104, 105, 106 КАС України.

Роз'яснити позивачеві, що у разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатися неподаною і буде повернута позивачу.

Копію ухвали надіслати позивачу.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Ухвала може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецькій окружний адміністративний суд у порядку, визначеному статтею 186 КАС України, шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя Бабіч С.І.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація