Судове рішення #27237057

Справа № 620/21/13- ц

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


17.01.2013 року суддя Зачепилівського районного суду Харківської області Огієнко Д.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення доказів, -


В С Т А Н О В И В:


До Зачепилівського районного суду 15.01.2013 р. надійшов позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зміну розміру стягнутих аліментів, в якому позивач зазначив, що рішенням Перевальського районного суду Луганської області з відповідача по справі було стягнуто аліменти на користь позивачки на утримання двох дітей, один з яких досяг повноліття п'ять років тому, а на іншу дитину ОСОБА_1 отримує аліменти в розмірі 1/6 частини заробітку відповідача.

Зі змісту позовної заяви вбачається, що позивач в порядку ст. 183 СК України просить суд змінити розмір стягнутих аліментів на неповнолітню дитину та стягувати з відповідача ОСОБА_2 аліменти на її користь на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі ? частину заробітку (доходу) відповідача щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, починаючи з дня подачі позову до суду і до досягнення повноліття дитиною; стягнути з відповідача на її користь витрати, понесені позивачкою на отримання правової допомоги у розмірі 300,00 грн.

До позовної заяви додано заяву про забезпечення доказів, в якій позивач просить про витребування з Перевальського районного суду Луганської області рішення суду від 30.11.2005 р. про стягнення з гр. ОСОБА_2 аліментів на її користь на утримання неповнолітніх дітей.

Розглянувши заяву позивача про забезпечення доказів, суд вважає за необхідне залишити її без задоволення у зв'язку з тим, що відповідно до п.1.13 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір»за подання до суду заяви про забезпечення доказів належить сплатити судовий збір у розмірі 114,70 грн. Підстав для звільнення ОСОБА_1 від сплати судового збору немає.


На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 134, 135 ЦПК України, суд, -


У Х В А Л И В :


Заяву ОСОБА_1 про забезпечення доказів залишити без задоволення.


Роз'яснити позивачу, що вона не позбавлена права повторно звернутися до суду із заявою про забезпечення доказів до початку розгляду справи по суті.


Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.


Суддя Зачепилівського районного суду

Харківської області Д.В. ОГІЄНКО


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація